Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 21:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Reńska Wieś wyróżniona w rankingu Perły Samorządu. "To miły gest i mobilizacja"

Tegoroczna edycja Pereł Samorządu - rankingu organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna okazała się szczęśliwa dla gminy Reńska Wieś i jej włodarza.
Gmina Reńska Wieś wyróżniona w rankingu Perły Samorządu. "To miły gest i mobilizacja"
Wyróżnienia jeszcze bardziej zmobilizują do pracy na rzecz społeczności lokalnej - zapewnia wójt gminy Reńska Wieś Tomasz Kandziora

Autor: Fot. W

Laureatów rankingu DGP Perły Samorządu 2021 ogłoszono podczas gali, którą przeprowadzono w Gdyni. Perły przyznano w pięciu kategoriach obejmujących samorządy o określonej liczbie mieszkańców. Gmina Reńska Wieś otrzymała wyróżnienie w kategorii gmin wiejskich powyżej 5 tys. mieszkańców. Wyróżnienia w tej kategorii zdobyły również: Baranów, Kłodawa, Stare Babice, Stare Miasto, Zielonki i Bieliny. Pierwsze miejsce zajęła Iława, drugie Michałowice, a trzecie Wisznice. 

W kategorii „Włodarz gminy wiejskiej powyżej 5 tys. mieszkańców” wyróżnienie otrzymał wójt gminy Reńska Wieś Tomasz Kandziora.

"Co ważne, wyniki rankingów są obiektywne i oparte na analizie danych dokonywanej przez partnera merytorycznego rankingu, jedną z wiodących firm consultingowych PwC. Udział w rankingu jest bezpłatny, a zajęte miejsce czy wyróżnienie nie jest związane z jakimikolwiek opłatami. To wyróżnienie to oczywiście miły gest i mobilizacja dla wszystkich pracujących na rzecz naszej gminy" - informują na portalu gminy Reńska Wieś.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna