sobota, 27 czerwca 2026 18:53
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lokalna24.pl

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: stary_zgred Treść komentarza: Basenów kąpielowych w KK było ci u nas dostatek i było tak: ten w Azotach był jak Yetti – każdy słyszał, mało kto tam bywał z zachodniej części miasta i cuda nie widy co tam niby nie było – podgrzewana woda i inne. Basen w Koźlu to był multifunkcjonalny obiekt rekreacyjno – sportowy, który kasował wszystkie inne. Ten wspominam najlepiej. Basen w Kłodnicy był największy obszarowo w mieście, miał trzy niecki basenowe, duża niecka była największą w KK. Ten miał największą renomę w mieście i najciekawszą „klimatycznie” lokalizację. Źródło komentarza: Dziś "Wodne oKKo", a dawniej „Azotor”. Przypomnijmy sobie stary obiekt. ZDJĘCIA Autor komentarza: stary_zgred Treść komentarza: Pytanie do Policji: jakby ta sprawa się skończyła, gdyby było tak, że bohater artykułu miałby nie 9 a na przykład 29 lat, nie byłby ofiarą, a ofiarą okazałby się agresywny pies, który zostałby spacyfikowany, nawet na śmierć? Dalej szarpaliby tą dwudziestopięcioletnią gówniarę, która nie wie co robi albo jej dorosłych mentalnie opiekunów, czy też temu hipotetycznemu dwudziestodziewięciolatkowi robiliby sprawę o znęcanie nad zwierzętami? Pytam z zupełnej ciekawości, gdyż miałem podobną sprawę - ja przeżyłem zupełnym przypadkiem a agresywny pies przeżył tylko dlatego, że akurat nie miałem przy sobie odpowiednich narzędzi. Rzecz miała miejsce w okolicach jakiejś zaruściałej chałupy nad brzegiem Odry w okolicach miejscowości Przewóz na trasie rekomendowanej przez Miasto, jako „atrakcyjna i ciekawa trasa rowerowa”. I nie lądował wtedy medyczny helikopter, musiałem poradzić sobie sam. W lokalnej prasie też o tym nie pisano. Źródło komentarza: Dwa owczarki niemieckie pogryzły 9-letniego chłopca. Lądował śmigłowiec LPR Autor komentarza: suweren Treść komentarza: Wstyd dla tego miasto to oko. 5x mniejsze Zdzieszowice mają o niebo lepsze kąpielisko. Kąpielisko letnie rzecz jasna choć o tym naszym pozasezonowym obiekcie też niewiele dobrego można powiedzieć - mniejsze miasta mają o wiele atrakcyjniejsze. Nic mnie tu nie przyciąga, podczas gdy w latach 80-tych to podczas wakacji był to obowiązkowy punkt programu - człowiek naprawdę jechał tam z przyjemnością. Źródło komentarza: Dziś "Wodne oKKo", a dawniej „Azotor”. Przypomnijmy sobie stary obiekt. ZDJĘCIA Autor komentarza: Alicja Treść komentarza: Agresywne psy do uśpienia. Źródło komentarza: Dwa owczarki niemieckie pogryzły 9-letniego chłopca. Lądował śmigłowiec LPR
Reklama Moja Gazetka - strona główna