Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 23:52
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chemik pokonał w sparingu MKS Gogolin

Drużyna Chemika Kędzierzyn-Koźle, która przygotowuje się do rozgrywek piłkarskiej czwartej ligi, pokonała w meczu kontrolnym MKS Gogolin 2:0.
Chemik pokonał w sparingu MKS Gogolin

W pojedynku, który w sobotnie przedpołudnie 27 lipca rozegrany został na stadionie „Kuźniczka”, trenerzy obu drużyn przetestowali sporą liczbę zawodników i sprawdzili różne ustawienia. Choć był to tylko sparing, to nie brakowało w nim walki i ciekawych akcji. Zwycięstwo gospodarzom zapewniły dwie bramki zdobyte przez Patryka Paczullę.

Rozgrywki czwartej ligi na Opolszczyźnie rozpoczną się 10 sierpnia. W pierwszej kolejce Chemik zagra na stadionie przy ul. Grunwaldzkiej z LZS-em Agroplon Głuszyna. Drugi reprezentant powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego – PoRaWie Większyce podejmie Piasta Strzelce Opolskie.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna