Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 16:56
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Odpowiedź związków zawodowych na komunikat prezesa zarządu Grupy Azoty ZAK S.A.

Nasza redakcja otrzymała pismo od związków zawodowych w odpowiedzi na komunikat wydany przez prezesa zarządu Grupy Azoty ZAK S.A., a dotyczący negocjacjacji organizacji związkowych z władzami kędzierzyńskiej firmy.
Odpowiedź związków zawodowych na komunikat prezesa zarządu Grupy Azoty ZAK S.A.

 

O komunikacie wydanym 28 grudnia pisaliśmy: TUTAJ.

Poniżej pismo w tej sprawie przysłane do naszej redakcji przez związki zawodowe.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Znowu Ja 02.01.2021 21:51
Taki wlasnie mamy zarząd ga zaku, z uśmiechem na twarzy kłamie , można by napisac parę słów do prezesa, ale każdy szanujący się pracownik zaku ma wyrobione zdanie o nim i zarządzie, Święta Trójca ,na każdym kroku wzmianka o sukcesach firmy, ze pracownicy mają jak u pana Boga za piecem, azoty pomagaja charytatywnie, firma zdobywa nagrody jako pracodawca roku, ale prawda jest taka ze dla obecnego zarządu ludzie nie liczą sie wogole , tylko zyski, słupki idą do góry, wiec będzie mozna pochwalic sie wszem i wobec że firma pomimo pandemi radzi sobie świetnie, stabilne zatrudnienie, a ludzie skaczą pod sufit piejąc z zachwytu, ze pracują u najlepszego pracodawcy w regionie. A najgorsze jest to, ze PiS i ta banda pajacy w krawatach,będą nami rządzic jeszcze przez najbliższe 3 lata. Pozdrawiam zwyklych pracowników zaku.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna