Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 15:16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Województwo opolskie wśród pięciu regionów, w których utrzymane zostaną wszystkie dotychczasowe obostrzenia

W województwie opolskim, śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim i łódzkim zostaną utrzymane dotychczasowe obostrzenia. Zdaniem Ministerstwa Zdrowia w tych regionach poziom zakażeń utrzymuje się na wysokim poziomie.
Województwo opolskie wśród pięciu regionów, w których utrzymane zostaną wszystkie dotychczasowe obostrzenia

Autor: Ministerstwo Zdrowia

- W pozostałych jedenastu województwach od poniedziałku przywracamy edukację hybrydową w klasach 1-3. Otwarte zostaną też zakłady fryzjerskie i kosmetyczne - powiedział 21 kwietnia podczas konferencji prasowej Adam Niedzielski, minister zdrowia.

Zaznaczył jednak, że liczba nowych zakażeń maleje i poprawia się sytuacja w szpitalach.

- Widzimy również wyraźny spadek zlecanych badań przez lekarzy POZ. Ale cały czas poziom zakażeń i hospitalizacji utrzymuje się na wysokim poziomie . Analizując sytuację staramy patrzeć się na regiony, gdzie sytuacja jest zróżnicowana. We wszystkich województwach spadła liczba zakażeń o niespełna jedną trzecią – mówił minister Niedzielski.

W przyszłym tygodniu przedstawiony zostanie szczegółowy plan otwarcia branż gospodarki hotelarskiej i gastronomicznej Ministerstwo Zdrowia zakłada, że sytuacja w poszczególnych regionach, ale też w skali kraju, poprawi się.

Od 26.04 otwarcie salonów urody nastąpi w 11 województwach:

- małopolskie

- zachodniopomorskie

- kujawsko-pomorskie

- mazowieckie

- świętokrzyskie

- lubuskie

- pomorskie

- lubelskie

- warmińsko-mazurskie

- podkarpackie

- podlaskie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Don Pablo 22.04.2021 00:06
A gdzie do k... Wy mazowieckie ***** ***

xxx 21.04.2021 18:17
No niestety rząd jest tak śmieszny że według swojego widzi mi się wybiera co otwiera, a nie według danych. Oto dane co gdzie i jak: https://www.medicover.pl/koronawirus/mapa/

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna