Reklama
wtorek, 15 kwietnia 2025 23:08
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osy zagnieździły się na terenie przedszkola

W poniedziałek, 2 września chwilę przed południem strażacy zostali zadysponowani do przedszkola przy ulicy 9 Maja w Kędzierzynie-Koźlu. Pracownicy zgłosili, że na terenie placówki zagnieździły się osy.
Osy zagnieździły się na terenie przedszkola

Na miejscu okazało się, że owady zrobiły sobie gniazdo w elewacji budynku pod oknem. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji i szybko usunęli zagrożenie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rauchen VerbotenTreść komentarza: Pajacował przez bite 2 godziny i nikt mu w tym nie przeszkadzał. Przypadek? Niby nietrzeźwy i ogółem niezrównoważony, ale.... doskonale wiedział, że nie może iść na peron zajarać szluga, bo wtedy wkroczyłoby SOK commando i gorączka sobotniej nocy poszłaby się miłować momentalnie.Data dodania komentarza: 15.04.2025, 22:27Źródło komentarza: Nietrzeźwy młody mężczyzna paraliżował ścisłe centrum KędzierzynaAutor komentarza: z korkami w *** *****Treść komentarza: A czy szanowna Policja raczyła by połapać te ryczące przez weekend pojazdy 2 i 4 kołowe? Czy coś w tej materii jest robione? Pytanie z tych retorycznych....Data dodania komentarza: 15.04.2025, 21:44Źródło komentarza: Nietrzeźwy młody mężczyzna paraliżował ścisłe centrum KędzierzynaAutor komentarza: artTreść komentarza: Kędzierzyn-Koźle miasto możliwości.Data dodania komentarza: 15.04.2025, 19:09Źródło komentarza: Inspektorzy z Kędzierzyna-Koźla byli w szoku. Kierowca ciężarówki wydmuchał 2,75 promila!Autor komentarza: JaTreść komentarza: O. Wykopek :DData dodania komentarza: 15.04.2025, 18:43Źródło komentarza: Twórca bloga turystycznego odwiedził KoźleAutor komentarza: Uchwałą i pałąTreść komentarza: Ciekawe ile płci przyjedzie do tego tęczowego przybytku?Data dodania komentarza: 15.04.2025, 15:07Źródło komentarza: Przygotowania do VII Zjazdu Absolwentów i obchodów 80-lecia I LO nabrały rumieńców. ZDJĘCIAAutor komentarza: Kriss11Treść komentarza: Czyli pozamykać trucicieli i deportować do macierzy niech tam trucicielski biznes kręcą.Data dodania komentarza: 15.04.2025, 09:28Źródło komentarza: Fatalne wyniki kontroli kebabów w Kędzierzynie-Koźlu! Przeterminowane produkty i podmiany składników
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 14°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna