Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 16:03
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od soboty wróciły odwiedziny w kozielskim szpitalu

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu poinformował, że od soboty 21.01.2023 r. ponownie można odwiedzać pacjentów w kozielskim szpitalu na dotychczasowych zasadach.
  • Źródło: SP ZOZ
Od soboty wróciły odwiedziny w kozielskim szpitalu

Całkowity zakaz odwiedzin został wprowadzony 11 stycznia. Pisaliśmy o tym tutaj:

 

Aktualnie odwiedziny są możliwe:

  • w dni powszednie (pon-pt) w godzinach od 15:00 do 17:00;
  • w soboty, niedziele i dni świąteczne, wolne od pracy w godzinach od 13:00 do 16:00. 
  • w sytuacjach szczególnych (chęć pożegnania osoby umierającej) możliwe będą odwiedziny w innych godzinach niż ustalone, które odbywać się mogą za zgodą kierownika oddziału lub lekarza dyżurnego. 

Szczegółowe informacje można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z oddziałem.

Jednocześnie SP ZOZ  przypomina, że pacjenta każdorazowo mogą odwiedzać jednocześnie 2 osoby (w tym dziecko). Osoby odwiedzające muszą być zdrowe – bez cech infekcji oraz mają obowiązek zakrywania ust i nosa. Odwiedzający zobowiązani są też do dezynfekcji rąk po wejściu na teren szpitala/oddziału.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna