Reklama
piątek, 18 kwietnia 2025 02:52
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Samochód dachował na DK38. Kierowca wydmuchał 2 promile

Do dachowania samochodu terenowego doszło we wtorek, 25 maja kwadrans przed godziną 1 w nocy na DK38. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.
Samochód dachował na DK38. Kierowca wydmuchał 2 promile

Dwa radiowozy policji, dwa zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego zostali zadysponowani do wypadku na drodze krajowej nr 38 pomiędzy Reńską Wsią a Pawłowiczkami. 57-letni kierowca jeepa zjechał na przeciwległy pas, zahaczył pobocze, ściął znak drogowy i dachował w przydrożnym rowie. Okazało się, że jest pijany i ledwo stoi na nogach. Wydmuchał 2 promile. Odmówił przyjęcia pomocy medycznej, ale po chwili źle się poczuł i wezwano karetkę pogotowia ratunkowego ponownie. Będąc już w ambulansie ponownie stwierdził, że przecież jest zdrowy i nie chce jechać do szpitala. Został za to doprowadzony przez policjantów do wytrzeźwienia.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: W związku z tym utrudnieniem autobusy MZK będą sporo opóźnione. Ludzie dojeżdżają do pracy lub na wyznaczoną wizytę do lekarza na konkretną godzinę. Czy coś MZK zamierza z tym zrobić ? Może dodatkową linię przez obwodnicę ?Data dodania komentarza: 17.04.2025, 20:12Źródło komentarza: Utrudnienia w ruchu na ulicy Wyspiańskiego będą dopiero po świętachAutor komentarza: ®LLL®Treść komentarza: 1."Brzydzą mnie stosunki homoseksualne!" - to hejt i mowa nienawiści! 2. "Brzydzą mnie stosunki heteroseksualne" - to odważne coming out! I jak jest twoja opinia, szacowny zespole, powołany do walki z hejtem?Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:35Źródło komentarza: Stop hejtowi! Kędzierzyn-Koźle wspiera młodzież w walce z przemocą w sieciAutor komentarza: Cała PrawdaTreść komentarza: Są ważniejsze sprawy niż oglądanie show w telewizorni.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:01Źródło komentarza: The Voice Kids – Bitwa z udziałem Julii Kusz już w Wielką Sobotę!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Czym się chwalą ? I po co to redakcja pisze ? Przecież zatrzymania dokonali funkcjonariusze z nie naszego powiatu i na nie naszym terenie. Może bardzie zajmijcie się sprawami tu lokalnymi.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 14:59Źródło komentarza: Mężczyzna z Kędzierzyna-Koźla był poszukiwany listem gończym za liczne kradzieżeAutor komentarza: Bolek&LolekTreść komentarza: Przecież hejt to jest codzienność małolatów po pryszczatych,i to Oni są oburzeni hejtem,coś niebywałego!!!To smarkateria Nie może żyć bez hejtu,motto pryszczatych to:dzień bez hejtu to dzień stracony!Czuwaj!Data dodania komentarza: 17.04.2025, 14:30Źródło komentarza: Stop hejtowi! Kędzierzyn-Koźle wspiera młodzież w walce z przemocą w sieciAutor komentarza: matkaTreść komentarza: Szokujesz mnie synu, a tyle włożyłam serca żeby cię wychować...Data dodania komentarza: 17.04.2025, 14:03Źródło komentarza: Przygotowania do VII Zjazdu Absolwentów i obchodów 80-lecia I LO nabrały rumieńców. ZDJĘCIA
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 18°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna