Reklama
środa, 16 kwietnia 2025 11:36
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama
Reklama

Dodatkowy, nocny maraton filmowy w kinie Helios

Reklama
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny, nocny maraton filmowy z okazji Halloween, który odbędzie się w sobotę 31 października o godz. 23.00.
Reklama dotacje unijne dla firm MŚP
Dodatkowy, nocny maraton filmowy w kinie Helios

Na widzów czekają projekcje czterech premierowych horrorów. „Saint Maud” to historia młodej dziewczyny, która przyjeżdża do luksusowej posiadłości, gdzie opiekuje się konającą właścicielką i postanawia ocalić jej duszę.

Reklama dotacje unijne dla firm

W „Synu diabła” Joel - młody samotny ojciec - zaczyna podejrzewać, że jego syn może być opętany. Jeśli księdzu nie uda się przeprowadzić egzorcyzmów, diabeł wkrótce przejmie pełną kontrolę nad chłopcem.

Z kolei „Numer 32” to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. W 1976 roku rodzina Olmedo wprowadza się do wymarzonego domu, jednak nie zdaje sobie sprawy, że w budynku, który kupiła, nie będzie sama. Tajemnicza istota nie życzy sobie towarzystwa.

I na koniec „Alive”, w którym ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Z czasem odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Sprinter 30.10.2020 16:31
W dzień maratony, w nocy maratony. Szaleństwo jakieś.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xwrTreść komentarza: A jak tam młoda? Z dwoma czy z 3 działaczami bryka?Data dodania komentarza: 16.04.2025, 10:04Źródło komentarza: Przygotowania do VII Zjazdu Absolwentów i obchodów 80-lecia I LO nabrały rumieńców. ZDJĘCIAAutor komentarza: Gość 1Treść komentarza: Ciekawe ktoś kiedyś powiedział że monitoring miejski obsługuje straż miejska 🤔 chyba że się mylę.A tak na marginesie straż miejska ma co innego do roboty😂Data dodania komentarza: 16.04.2025, 08:12Źródło komentarza: Nietrzeźwy młody mężczyzna paraliżował ścisłe centrum KędzierzynaAutor komentarza: Właśnie!Treść komentarza: Kochani - większość z nas naoglądała się seriali gdzie zgłaszający nie zdąży odsunąć telefonu od ucha a już zza zakrętu pędzi radiowóz w poślizgach. Dzielni policjanci natychmiast rzucają się do pościgu za sprawcą. Niestety to tylko medialna fikcja. W rzeczywistości albo w ogóle brak interwencji albo owszem - po kilku godzinach stróże prawa leniwie zjawiają się tylko po to by zapytać kto w ogóle dzwonił i by wylegitymować nieszczęśnika który odważył się zaburzyć spokój patrolu. Tak szczerze - kto z Państwa ma pozytywne konotacje ze spotkania z policją?Data dodania komentarza: 16.04.2025, 08:12Źródło komentarza: Nietrzeźwy młody mężczyzna paraliżował ścisłe centrum KędzierzynaAutor komentarza: KrissiTreść komentarza: Jest bród, nieszczerosc ,zostałeš złapany, przeszedłeš kurs i nadal zero rehabilitacji to zamykamy ci budę!!! Proste nieData dodania komentarza: 16.04.2025, 06:02Źródło komentarza: Fatalne wyniki kontroli kebabów w Kędzierzynie-Koźlu! Przeterminowane produkty i podmiany składnikówAutor komentarza: X.krzysztofTreść komentarza: No takich debili z niepełnym podstawowym popierającym konfederację to nawet do czyszczenia kibli by nie zaprosili bo zapewne byś papier toaletowy zajebałData dodania komentarza: 15.04.2025, 22:42Źródło komentarza: Przygotowania do VII Zjazdu Absolwentów i obchodów 80-lecia I LO nabrały rumieńców. ZDJĘCIAAutor komentarza: Rauchen VerbotenTreść komentarza: Pajacował przez bite 2 godziny i nikt mu w tym nie przeszkadzał. Przypadek? Niby nietrzeźwy i ogółem niezrównoważony, ale.... doskonale wiedział, że nie może iść na peron zajarać szluga, bo wtedy wkroczyłoby SOK commando i gorączka sobotniej nocy poszłaby się miłować momentalnie.Data dodania komentarza: 15.04.2025, 22:27Źródło komentarza: Nietrzeźwy młody mężczyzna paraliżował ścisłe centrum Kędzierzyna
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 21°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna