Reklama
piątek, 18 kwietnia 2025 19:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bobas Miesiąca ma super rodzinę. Tu najważniejsza jest miłość

Reklama
19 sierpnia spotkaliśmy się z Nikodemem – zwycięzcą lipcowej edycji konkursu na Bobasa Miesiąca i jego rodziną. Państwo Wojtasińscy mieszkają w Sławięcicach. Laureat naszej zabawy to trzecia pociecha Marceliny i Łukasza.
Reklama dotacje unijne dla firm MŚP
Bobas Miesiąca ma super rodzinę. Tu najważniejsza jest miłość

Pierwsza urodziła się Lenka, która ma już 9 lat, a cztery lata później na świat przyszedł Marcel. Szczęśliwa rodzina ma też siedmioletniego pieska, który wabi się Metka. Czworonóg na początku miał spory problem z zaakceptowaniem nowego lokatora.

Reklama dotacje unijne dla firm

- Gdy Nikodem pojawił się w domu, Metka obraziła się i przez tydzień siedziała pod łóżkiem. Wychodziła tylko zjeść i na spacery – opowiada Łukasz Wojtasiński.

Nikodem to nadzwyczaj spokojne dziecko. - Rośnie, śmieje się, je i śpi – podsumowują rodzice.

- Z każdym kolejnym dzieckiem byliśmy spokojniejsi o to, że damy sobie radę. Wiedzieliśmy, na co się przygotować – opowiada Łukasz Wojtasiński, który pracuje w firmie Berger i utrzymuje rodzinę. Pani Marcelina przebywa na urlopie macierzyńskim.

Bobas Miesiąca urodził się w szpitalu w Strzelcach Opolskich 9 maja o godzinie 22.11. Gdy przyszedł na świat, ważył 3,24 kg i mierzył 52 cm. Pierwsze tygodnie z nowym członkiem rodziny szybko zleciały, a Nikodem niemal podwoił w tym czasie swoją wagę i urósł o 13 cm. Chłopcem opiekuje się cała rodzina.

- Ja karmię go w dzień, a mąż w nocy – opowiada Marcelina Wojtasińska. Braciszkiem chętnie zajmuje się też rodzeństwo. - Najbardziej lubię nosić Nikodema na rękach – przyznaje Lenka.

Laureat naszego plebiscytu to bardzo silny chłopczyk. Zaczyna się już sam podnosić i przewracać na boki. Nikodem lubi spacery, podczas których bacznie obserwuje, co się wokół niego dzieje, a po 30 minutach zasypia. Po przebudzeniu wita wszystkich pięknym uśmiechem. Sporo je, a kiedy robi się głodny, potrafi głośno upomnieć się o posiłek.

Udział w plebiscycie dostarczył całej rodzinie mnóstwa emocji, a zwłaszcza ten czas, gdy zamknięty został podgląd wyników głosowania. Zwycięzcy naszego konkursu otrzymują sporo atrakcyjnych nagród. Nie inaczej było i tym razem. Lista prezentów, które zgarnął Nikodem, znajduje się na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też można znaleźć szczegółowe wyniki konkursu. 

Rodzinie Wojtasińskich życzymy dużo zdrówka i jak najwięcej wspólnych chwil z Nikodemem. Marcelina i Łukasz zdradzili nam, że w niedalekiej przyszłości chcieliby zamienić mieszkanie na dom. Życzymy, by ten cel udało im się jak najszybciej osiągnąć.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnetkaTreść komentarza: Może jeszcze Urząd Skarbowy zainteresuje się tymi lokalami. Jeszcze nigdy nie widziałam żeby towar był nabijany na kasę fiskalną np na Piotra Skargi. Wstyd że tak bezkarnie sobie hula pod nosem US.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 17:23Źródło komentarza: Dlaczego nie skontrolowano wszystkich kebabowni w Kędzierzynie-Koźlu? WIJHARS wyjaśniaAutor komentarza: FakeTreść komentarza: Oszustwo- InBox zakupuony za 70 InCoinów nie otwiera się!Data dodania komentarza: 18.04.2025, 15:41Źródło komentarza: InBoxy – czym są? Otwórz niespodziankę i zgarnij wyjątkowe nagrody w loterii InPost!Autor komentarza: MirosławTreść komentarza: A dlaczego mają być opóźnione, jak ma być mniejszy ruch?Data dodania komentarza: 18.04.2025, 13:57Źródło komentarza: Utrudnienia w ruchu na ulicy Wyspiańskiego będą dopiero po świętachAutor komentarza: riaTreść komentarza: Nie zdążyli opublikować, bo poszli na kebaba i teraz siedzą w WCData dodania komentarza: 18.04.2025, 13:55Źródło komentarza: Dlaczego nie skontrolowano wszystkich kebabowni w Kędzierzynie-Koźlu? WIJHARS wyjaśnia R Autor komentarza: Rychu, taki lepszy Ryszard.Treść komentarza: Szkoda, że to nie jest oficjalnie podane, kogo skontrolowano i jaki wynik, a co do poprawy. KROPKA. WIJHARS jest utrzymywany z podatków PRACUJĄCYCH Polaków, a wy chyba chcecie wiedzieć na co idą wasze pieniądze? A tak nikt nic nie wie, a ścinku w suchym placku są podawane w czarnej rękawiczce dalej... Czarna rękawiczka jest NAJLEPSZA !!!Data dodania komentarza: 18.04.2025, 12:01Źródło komentarza: Dlaczego nie skontrolowano wszystkich kebabowni w Kędzierzynie-Koźlu? WIJHARS wyjaśniaAutor komentarza: Cieć bramowyTreść komentarza: Jaki jest efekt ekonomiczny tych wielomilionowych inwestycji? Napiszcie proszę czy wszystkie działają, i dlaczego nie?Data dodania komentarza: 18.04.2025, 10:38Źródło komentarza: W Grupie Azoty Kędzierzyn zakończono realizację Nowej Koncepcji Energetycznej
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 16°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna