Reklama
czwartek, 24 kwietnia 2025 01:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osobówka wjechała w tył busa. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe

W środę, 19 sierpnia około godziny 11 na ulicy Fredry w Cisowej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejsce zadysponowano karetkę pogotowia ratunkowego, policję oraz straż pożarną.
Osobówka wjechała w tył busa. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe

Autor: Foto. OSP KSRG Cisowa

Jak udało się ustalić, kobieta kierująca osobowym fiatem najechała na tył busa marki volkswagen. Kierująca osobówką doznała powierzchownych obrażeń. Zespół ratownictwa medycznego udzielił poszkodowanej pomocy na miejscu. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AntyNWOTreść komentarza: Super. Gratulacje. Oby tak dalej.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 20:53Źródło komentarza: Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla zagrali w Modenie. ZDJĘCIAAutor komentarza: Arkadiusz MisiarzTreść komentarza: Z powodu uwagi pewnego facebookowicza musiałem zaktualizować opis. Przed Sułkowem nie rozebrano mostu tylko przęsło wiaduktu, o który zahaczały ciężarówki i maszyny rolnicze. Dlatego proszę autora artykułu o zmianę tekstu we wspomnieniu, który okazał się w niniejszym artykule.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 18:41Źródło komentarza: Wydłużenie ścieżki rowerowej aż do Baborowa? Czemu nie!Autor komentarza: Arkadiusz MisiarzTreść komentarza: Z powodu uwagi pewnego użytkownika facebooka musiałem zaktualizować swój opis. Przed Sułkowem nie rozebrano mostu, tylko przęsło wiaduktu, o który wielokrotnie zahaczały ciężarówki i maszyny rolnicze. W tym miejscu muszę podziękować temu użytkownikowi za uwagę.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 18:32Źródło komentarza: Wydłużenie ścieżki rowerowej aż do Baborowa? Czemu nie!Autor komentarza: hahaTreść komentarza: sami wychowaliście tych zboczeńców tylko tak dalejData dodania komentarza: 23.04.2025, 17:53Źródło komentarza: Nocne pożary na Żabieńcu i w Kłodnicy. Prawdopodobnie ktoś celowo podłożył ogieńAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Weź idź do psychiatry bo widać leki przestały na ciebie działać. Co prawda boli ?Data dodania komentarza: 23.04.2025, 16:05Źródło komentarza: Aż 116 policyjnych interwencji w świętaAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: A gdzie są wasze serca dla Polaków tu w kraju ,w tym mieście ? Jacy z was patrioci skoro olewacie biednych i potrzebujących rodaków. Wstyd !Data dodania komentarza: 23.04.2025, 16:04Źródło komentarza: Serce dla Kresów. Setki paczek z Kędzierzyna-Koźla na Litwę. ZDJĘCIA
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 13°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 2 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna