Reklama
środa, 12 lutego 2025 04:37
Reklama
Reklama
Reklama

Powstaje grupa wsparcia dla osób z autyzmem oraz ich bliskich

Fundacja Park z Kędzierzyna-Koźla zaprasza na spotkanie grupy wsparcia dla osób w spektrum autyzmu oraz osób je wspierających.
  • Źródło: Fundacja Park
Powstaje grupa wsparcia dla osób z autyzmem oraz ich bliskich

Fundacja Park zaprasza zainteresowane osoby będące w spektrum autyzmu oraz osoby wspierające i będące w relacjach, na spotkania grupy wsparcia, oparte na wymianie doświadczeń, poszukiwaniu rozwiązań, zgłaszaniu potrzeb edukacyjnych. 

Spotkanie odbędzie się w trybie on-line w poniedziałek 17 lutego w godzinach 18.00-19.30.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań osobie dorosłej posiadającej diagnozę spektrum autyzmu.

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu poprzez wysłanie informacji z numerem telefonu i adresem mailowym na adres: [email protected]. Po otrzymaniu zgłoszenia organizatorzy prześlą link do spotkania.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ola 11.02.2025 19:25
Wspaniała inicjatywa.

Ostatnie komentarze
Reklama
słabe opady śniegu

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna