Reklama
sobota, 22 lutego 2025 23:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spotkanie z dostojnymi członkami związku emerytów. ZDJĘCIA

Biuro Zarządu Rejonowego wraz z Komisją Socjalną Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarządu Rejonowego w Kędzierzynie zorganizowało spotkanie z najstarszymi członkami związku. Wydarzenie miało miejsce w czwartek 11 kwietnia.
  • Źródło: Urząd miasta
Spotkanie z dostojnymi członkami związku emerytów. ZDJĘCIA

Uczestniczyli w nim członkowie Zarządu Rejonowego, Komisji Rewizyjnej oraz Agata Morkis, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu.

- Tym spotkaniem pragnęliśmy uhonorować dostojnych członków za długoletnią przynależność do związku, rozwój tej organizacji jak również porozmawiać o problemach z którymi się borykają na co dzień a może nawet pomóc w rozwiązaniu tych problemów, powspominać dawne czasy i spotkać się z dawnymi koleżankami i nawiązać ponowne wspaniałe relacje. To spotkanie jest takim przypomnieniem, zaproszeniem do uczestnictwa w naszych wyjazdach zorganizowanych, piknikach do teatru oraz zapraszamy do naszych kół PZERiI działających na osiedlach - informuje Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarządu Rejonowego w Kędzierzynie.

Dostojni seniorzy bawili się przy dźwiękach zespołu Sokoły, który przygotował specjalny program muzyczny.

- Były życzenia długich lat życia 100 lat w zdrowiu, szacunku, życzliwości oraz łask Zmartwychwstałego - przekazali uczestnicy spotkania.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: ;-)Treść komentarza: Konkurs był na Facebooku, a nie tutaj.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 09:03Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: ciekawa jestem czy ktos wygral zaproszenie na festiwal dmuchancow nic o tym nie pisza zadnej informacji jakis pic na wode fotomontazData dodania komentarza: 22.02.2025, 08:46Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: BronTreść komentarza: Czyli jest kasa do wydania i się robi takie "szkolenia"Data dodania komentarza: 21.02.2025, 23:04Źródło komentarza: Cenne wskazówki dla seniorów od strażaków. ZDJĘCIAAutor komentarza: zusTreść komentarza: Na jak długo te zmiany? Pan już też ma wiek emerytalny.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Stanowiska rozdane ale czy coś się zmieni ? Raczej wątpie czyli dale brak patroli nocą, brak pieszych patroli dzień i nocą oraz brak zainteresowania dzielnicowych. Petenci dalej odprawiani do składania spraw w sądzie. Lecz pozostanie pozorowanie pracy i spanie po krzakach i mandatowanie za bzdury.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 20:18Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policji
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna