Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 11:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tacy byliśmy jeszcze wczoraj. Koncert Universe w Domu Kultury "Chemik"

W drugą niedzielę lutego Dom Kultury "Chemik" w Kędzierzynie-Koźlu zamienił się w arenę niezapomnianego muzycznego święta. Zespół Universe, legenda polskiego pop rocka, zagrał koncert pełen energii, emocji i przebojów, z którymi wielu z nas wychowywało się jeszcze w młodości.
Tacy byliśmy jeszcze wczoraj. Koncert Universe w Domu Kultury "Chemik"

Autor: Magdalena Stefaniak-Bednarska

Kto myślał o zakupie biletu na koncert "Tacy byliśmy jeszcze wczoraj..." w ostatnim momencie, srogo się zawiódł. Wydarzenie obiecywało być nie tylko koncertem, ale także pełnym nostalgii przypomnieniem lat młodości. Fani nie zawiedli się, gdyż koncert Universe okazał się niezapomnianym przeżyciem.

Przeboje, takie jak "Tacy byliśmy", "Głupia żaba" czy "Mr Lennon" sprawiły, że widzowie nie mogli usiedzieć w miejscu. Każdy dźwięk był jak podróż do lat, w których utwory te zdobywały serca fanów.

Zespół nie tylko wykonał swoje największe hity, ale także zaskoczył publiczność muzycznymi improwizacjami. Każdy utwór był prezentowany z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Koncert to nie tylko "Tacy byliśmy" czy "Głupia żaba". Setlista była pełna klasyków, jak "Wołanie przez ciszę" czy "Daj mi wreszcie święty spokój", które wielu fanów muzyki rockowej doskonale zna i śpiewało w młodości na koloniach, obozach czy biwakach. Oczywiście nie zabrakło też wzruszającego "W perły zmienić deszcz".

Universe potrafił porwać każdego widza, niezależnie od wieku. Wśród tłumu można było dostrzec zarówno młodych ludzi, którzy odkrywają rockowe brzmienia, jak i tych, którzy razem z zespołem przeżywali swoje młodzieńcze lata na nowo.

Wydarzenie okazało się podróżą w czasie, powrotem do lat młodości i czasów, gdy te utwory były ścieżką dźwiękową życia wielu z nas. Zespół nie tylko dostarczył swoje największe hity, ale także zaserwował publiczności niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w pamięci.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

qwerty 12.02.2024 07:33
memento Mirosław Breguła

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: ;-)Treść komentarza: Konkurs był na Facebooku, a nie tutaj.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 09:03Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: ciekawa jestem czy ktos wygral zaproszenie na festiwal dmuchancow nic o tym nie pisza zadnej informacji jakis pic na wode fotomontazData dodania komentarza: 22.02.2025, 08:46Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: BronTreść komentarza: Czyli jest kasa do wydania i się robi takie "szkolenia"Data dodania komentarza: 21.02.2025, 23:04Źródło komentarza: Cenne wskazówki dla seniorów od strażaków. ZDJĘCIAAutor komentarza: zusTreść komentarza: Na jak długo te zmiany? Pan już też ma wiek emerytalny.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policji
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna