Reklama
wtorek, 25 lutego 2025 19:59
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ford spłonął przy alei Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu

Zgłoszenie o płonącym samochodzie osobowym marki Ford wpłynęło w piątek 28 lipca przed godziną 6.00 rano. Auto płonęło na osiedlowym parkingu przy alei Jana Pawła II na osiedlu Piastów.
  • Źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu
Ford spłonął przy alei Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu

Stanowiska kierowania otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Jana Pawła II. Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu potwierdzono treść zgłoszenia. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody w natarciu na palący się samochód. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych - przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Terefere 29.07.2023 15:46
Napewno przy alei j.p?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AntoniTreść komentarza: Jeszcze będzie odpowiadał za próbę molestowania. Rozrabiające gnojki to święte krowy.Data dodania komentarza: 25.02.2025, 17:03Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: Dziad MrózTreść komentarza: Wojo szuka mięska armatniego....Data dodania komentarza: 25.02.2025, 16:43Źródło komentarza: Na tych targach reprezentowane będą wszystkie formacje mundurowe. Dla każdego coś interesującegoAutor komentarza: Cała PrawdaTreść komentarza: Czyżby pod zamówienie by policyjny wizerunek się polepszył ?Data dodania komentarza: 25.02.2025, 16:41Źródło komentarza: Zatrzymano seryjnych złodziei biżuterii, którzy okradli jubilera w Kędzierzynie-Koźlu!Autor komentarza: PrawdaTreść komentarza: Ooooo to wydarzenie miesiąca !Data dodania komentarza: 25.02.2025, 16:41Źródło komentarza: Odkurzyły starą piosenkę z kolonii. Nazywają ją hymnem Kędzierzyna. FILMAutor komentarza: Cała PrawdaTreść komentarza: Jak to brzmi rekrutacja... Za jakiś czas będą castingi na przedszkolaka... A kiedyś były po prostu zapisy....Data dodania komentarza: 25.02.2025, 16:39Źródło komentarza: Wystartowała rekrutacja do miejskich przedszkoliAutor komentarza: Cała PrawdaTreść komentarza: Szkół niby tyle ale nic atrakcyjnego jeśli chodzi o kierunki. No np. żegluga której nie ma. Chemii już w tym mieście za dużo a hotelarstwo tu w tej dziurze ? Jednym słowem brak perspektyw dla starszych a co dopiero młodych.... Ale władza ma bielmo na oku i nie dostrzega co jest ważne....Data dodania komentarza: 25.02.2025, 16:37Źródło komentarza: Dni Otwarte w szkołach ponadpodstawowych. Wybór należy do Was
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna