Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 04:41
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już w sobotę kiermasz świąteczny w Naleśnikarni Słodko&Słono

Czekają piękne świąteczne ozdoby, ręcznie wykonana odzież ze świątecznymi akcentami, domowe wypieki na słodko ale też pyszne potrawy na wigilijny stół.
Już w sobotę kiermasz świąteczny w Naleśnikarni Słodko&Słono

Już w sobotę 3 grudnia Naleśnikarnia Słodko&Słono oraz Rada Osiedla Koźle Rogi zapraszają na Świąteczny Kiermasz Wyrobów Handmade. Stoiska z ręcznie robionymi produktami będą czynne od 16.00 do 19.00. Nalesnikarnia znajduje się w Kędzierzynie przy alei Jana Pawła II 12.

O wydarzeniu pisaliśmy tutaj:

 

Będzie różnorodnie i każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Elżbieta Barciak, właścicielka Naleśnikarni Słodko&Słono. 

Wśród kilkunastu wystawców znajdziemy stoiska z zimowymi herbatami, pysznymi miodami, sojowymi świecami czy aromatycznymi mydełkami. Dorośli będą mogli skosztować rozgrzewającego grzańca a dzieci napić się kakao i gorącej czekolady – wymienia organizatorka.

Produkty będą do nabycia w postaci świątecznych prezentów. Będzie to więc świetna okazja by już na początku grudnia zaopatrzyć się w wyjątkowe niespodzianki dla bliskich.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: ;-)Treść komentarza: Konkurs był na Facebooku, a nie tutaj.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 09:03Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: ciekawa jestem czy ktos wygral zaproszenie na festiwal dmuchancow nic o tym nie pisza zadnej informacji jakis pic na wode fotomontazData dodania komentarza: 22.02.2025, 08:46Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: BronTreść komentarza: Czyli jest kasa do wydania i się robi takie "szkolenia"Data dodania komentarza: 21.02.2025, 23:04Źródło komentarza: Cenne wskazówki dla seniorów od strażaków. ZDJĘCIAAutor komentarza: zusTreść komentarza: Na jak długo te zmiany? Pan już też ma wiek emerytalny.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Stanowiska rozdane ale czy coś się zmieni ? Raczej wątpie czyli dale brak patroli nocą, brak pieszych patroli dzień i nocą oraz brak zainteresowania dzielnicowych. Petenci dalej odprawiani do składania spraw w sądzie. Lecz pozostanie pozorowanie pracy i spanie po krzakach i mandatowanie za bzdury.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 20:18Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policji
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 23 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna