Reklama
poniedziałek, 7 kwietnia 2025 22:03
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co tydzień w Rossmannie do zdobycia tysiące voucherów na zakupy

W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
Co tydzień w Rossmannie do zdobycia tysiące voucherów na zakupy

Co środę, wszyscy użytkownicy aplikacji mogą uzyskać jeden voucher. W każdym tygodniu oferta dotyczy innego produktu. Wartość vouchera także jest zróżnicowana – od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Można go wykorzystać podczas zakupów w drogerii stacjonarnej – zarówno przy kasie tradycyjnej jak i samoobsługowej.

Reklama

 

Jak zdobyć voucher? Należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Rossmann PL lub – jeśli już ją posiadamy – zaktualizować do najnowszej wersji (od wersji Androida – 5.22.0, od iOS – 5.22.0). Trzeba być członkiem Klubu Rossmann.

 

Karta z „Szybką akcją” pojawia się w ciągu dnia w każdą środę na głównej stronie aplikacji. Znajduje się na niej przycisk „Chcę to!” – należy go wybrać, a następnie jednorazowo zaakceptować regulamin akcji i ponownie potwierdzić chęć zdobycia vouchera.

 

Szczegóły akcji umieściliśmy w aplikacji Rossmann PL i na stronie: www.rossmann.pl/regulaminy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: elonTreść komentarza: Szwedów dużo. Potop szykują znowu. Polak będzie pła kałData dodania komentarza: 7.04.2025, 20:39Źródło komentarza: “Incydent kałowy” w Wodnym oKKu. Basen rekreacyjny nieczynny do odwołaniaAutor komentarza: MalwaTreść komentarza: Tam jest napis chomik. Ciekawe po co?Data dodania komentarza: 7.04.2025, 20:36Źródło komentarza: Hala targowa „Manhatan” przechodzi lifting. ZDJĘCIAAutor komentarza: Biegnący spawaczTreść komentarza: Zasadzili wodniaka,nic nowego. Może to jeszcze jesienny z kasztanami.Data dodania komentarza: 7.04.2025, 16:26Źródło komentarza: “Incydent kałowy” w Wodnym oKKu. Basen rekreacyjny nieczynny do odwołaniaAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Czyżby to próba ocieplenia wizerunku tej formacji ? A co robi ten funkcjonariusz w trakcie służby ? Bo wątpie że ma takie hobby i po godzinach pracy tropi przestępców.... Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o kasę czy tam premię.... Dopóki sami nie zmienią postępowania wobec społeczeństwa to na pewno ludzie nie zmienią na ich temat zdania. I dlatego pytam: gdzie są nocne i dzienne patrole piesze ? Gdzie są dzielnicowi czy ktoś ich widział , czy ktoś ich zna ? Dlaczego policja odsyła poszkodowanych z kwitkiem by ci szukali sami sprawiedliwości ?Data dodania komentarza: 7.04.2025, 16:26Źródło komentarza: Dzielnicowy z Kędzierzyna-Koźla zatrzymał poszukiwanego. Był po służbie, ale wciąż na straży prawaAutor komentarza: lolTreść komentarza: relaks wśród pokopalnianych ścieków to szczyt marzeńData dodania komentarza: 7.04.2025, 14:19Źródło komentarza: W sławięcickim parku jest gdzie solidnie poćwiczyć. ZDJĘCIAAutor komentarza: Ore ore rebe da amoreTreść komentarza: Nic się nie zmieniło tylko cygany teraz są zasiedleni za pół darmo i drą ryja na cały glosData dodania komentarza: 7.04.2025, 12:06Źródło komentarza: Tak przeszło 100 lat temu wyglądała ulica Głowackiego w Kędzierzynie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 4°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna