Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 22:11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Międzynarodowy transport mięsa zatrzymany w Reńskiej Wsi

W dniu 22.06.2022 na punkcie kontrolnym w Reńskiej Wsi, inspektorzy z kędzierzyńsko-kozielskiego oddziału inspekcji transportu drogowego w Opolu zatrzymali do kontroli zespół pojazdów, którym słowacki przewoźnik przewoził ładunek głęboko mrożonego mięsa z Belgii na Węgry.
  • Źródło: WITD Opole
Międzynarodowy transport mięsa zatrzymany w Reńskiej Wsi

Kierowca również obywatel Słowacji, nie posiadał prawidłowego wystawionego przez właściwy urząd kraju rejestracji naczepy świadectwa ATP wymaganego przy międzynarodowym przewozie artykułów szybko psujących. Kontrolowany okazał świadectwo ATP ale wystawione przez jednostkę certyfikującą z Niemiec – natomiast w sytuacji gdy naczepa zarejestrowana jest na Słowacji świadectwo ATP powinno zostać wystawione również przez ten kraj. W związku z powyższym kontrolujący uznał, że przewóz wykonywany jest pojazdem niespełniającym warunki określone  w umowie o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych (ATP) i w konsekwencji, od przewoźnika została pobrana kaucja w wysokości 3 000 zł na poczet przyszłej, ewentualnej kary pieniężnej.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1030 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna