Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 20:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przegląd filmów Jakuba Chrzana w restauracji Zonia. Kino niezależne

W piątek, 27 sierpnia od godziny 20.30 w restauracji Zonia odbędzie się przegląd filmów krótkometrażowych autorstwa Jakuba Chrzana, twórcy kina niezależnego.
Przegląd filmów Jakuba Chrzana w restauracji Zonia. Kino niezależne

Premierowo zostaną pokazane takie filmy jak: „Korzystaj z życia” i „Zabójcza grochówka” oraz nagrodzony w 2020 roku na XXVII Międzynarodowym Festiwalu Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia „Publicystyka” film „Sukienka”.

1. „Korzystaj z życia” – Nudne życie młodego mężczyzny zmienia się za pomocą wynajętego przez swoją dziewczynę coacha.

2. „Zabójcza grochówka” – Bohaterka knuje intrygę, która ma Jej przynieść odpowiednie korzyści.

3. „Sukienka” – Młody mężczyzn, który walczy ze swoimi demonami w postaci różnego rodzaju używek, aż pewnego dnia w swoim mieszkaniu odnajduje kobiecą sukienkę.

Wszystkie filmy krótkometrażowe mają charakter absurdu, specyficznego humoru, dziwnej treści i nie tylko. Także prosimy o nastawienie się na specyficzny klimat. Wręcz wskazane jest wypicie czegoś dobrego i mocnego.

W produkcjach filmowych wzięli udział aktorzy z Kędzierzyna-Koźla: Małgorzata Nowińska, Kamil Korejba znany z "Lombard. Życie pod zastaw", "Policjantki i Policjanci", "Ślad". A także aktorzy z Teatru Ludzi Pracujących.
Oraz aktorzy z Krakowa: Kuba Rudziński, Anna Dzierża i Marcin Styrski.

W związku z sytuacją epidemiologiczną na pokazie będą obowiązywać niezbędne zasady bezpieczeństwa wyznaczone przez restaurację i organizatorów. Wstęp wolny. Link do wydarzenia.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna