Reklama
piątek, 25 kwietnia 2025 19:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sporo ważnych remontów w szkołach. Duża inwestycja w kozielskiej żegludze

Rozpoczęły się wakacje, a z nimi intensywny czas modernizacji w szkołach nadzorowanych przez kędzierzyńskie starostwo powiatowe, gdzie powoli trwają przygotowania do nowego roku szkolnego. Starosta Paweł Masełko i wicestarosta Józef Gisman omawiali dziś remonty w Zespole Szkół nr 3 w Sławięcicach, gdzie ruszą prace wewnątrz budynku.
  • Źródło: starostwo powiatowe
Sporo ważnych remontów w szkołach. Duża inwestycja w kozielskiej żegludze

W środku przebudowane zostaną pomieszczenia na potrzeby archiwum starostwa. Szkołę czeka też remont kotłowni, malowanie, modernizacja laboratorium i inne mniejsze prace. Dużą inwestycją będzie przebudowa boiska sportowego przy Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Koźlu. Przetarg na to zadanie został już rozstrzygnięty.

W Zespole Szkół nr 1 odmalowane zostaną sale lekcyjne, zaplanowano remont windy, węzła sanitarnego, a także dachu w budynku byłego internatu. Bieżące remonty, naprawy, konserwacje przeprowadzone zostaną też w Bursie Szkolnej, ZSTiO w Azotach i Zespole Szkół Specjalnych. W Centrum Kształcenia Zawodowego ruszą roboty dociepleniowe.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: abcTreść komentarza: i co z tego jak z tego miasta wszyscy uciekają... miasto braku możliwości.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 18:45Źródło komentarza: Piękne ujęcia z lotu ptaka! Nowy łącznik w Kędzierzynie-Koźlu prawie gotowyAutor komentarza: z miastaTreść komentarza: I życzenia pięknych polskich wód dla żeglugi śródlądowejData dodania komentarza: 25.04.2025, 17:57Źródło komentarza: Gala klas V Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. ZDJĘCIAAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Jeżdżą barany nie przestrzegając przepisów ruchu drogowegoData dodania komentarza: 25.04.2025, 16:26Źródło komentarza: Zderzenie rowerzystów na rondzie Solidarności w Kędzierzynie-Koźlu. Kobieta trafiła do szpitalaAutor komentarza: sierota po PiSTreść komentarza: No co ty Rysiu, dawali radę, Kurek na początek miał kontuzję. Zagrali indywidualnie tak jak wiemy, że grać potrafią, a razem jako zespół zagrało nie jakoś najgorzej. To co mieliśmy wcześniej trafia się raz na 20 lat... Budować młody zespół i tyle.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 16:12Źródło komentarza: Ostatni mecz ZAKSY w tym składzie. Pożegnanie z kibicami. ZDJĘCIAAutor komentarza: kibicTreść komentarza: Nie masz racji. Dobry sezon, mimo problemów ze sponsorem tytularnym. Zbudowano ciekawy zespół. Przy odrobinie szczęścia grałby o medale. Walczyli do końca i za to gratulacje.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 15:01Źródło komentarza: Ostatni mecz ZAKSY w tym składzie. Pożegnanie z kibicami. ZDJĘCIAAutor komentarza: RealiaTreść komentarza: Oprocz rozgłosu i kasy co to dajeData dodania komentarza: 25.04.2025, 15:00Źródło komentarza: UKS 9 Football Academy nawiązuje współpracę z Młodą GieKSą!
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 11°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna