Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 16:25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spływ kajakowy i rajd rowerowy w jednym. Kędzierzyńsko-Kozielski Dwubój Rekreacyjny

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do udziału w Kędzierzyńsko-Kozielskim Dwuboju Rekreacyjnym. To wyzwanie dla tych, którzy lubią jazdę na rowerze i pływanie kajakiem.
Spływ kajakowy i rajd rowerowy w jednym. Kędzierzyńsko-Kozielski Dwubój Rekreacyjny
To wyzwanie dla tych, którzy lubią jazdę na rowerze i pływanie kajakiem

Autor: Foto: urząd miasta

Impreza o charakterze rekreacyjnym połączy dwie aktywności - jazdę na rowerze na dystansie 10 km oraz spływ kajakiem na dystansie 8 km. Zaplanowano ją na 18 lipca. Start na stadionie miejskim o godz. 10.00.

Zapisy na stadionie "Kuźniczka" przy ul. Grunwaldzkiej do 14 lipca. Szczegóły w regulaminie na : http://www.mosirkk.pl/aktualnosci/kedzierzynsko-kozielski-dwuboj-rekreacyjny



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna