Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 18:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mityng lekkoatletyczny z okazji 75-lecia LZS i 70-lecia OZLA. Fotoreportaż z zawodów

Mityng lekkoatletyczny z okazji 75-lecia wojewódzkiego zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych oraz 70-lecia Opolskiego Związku Lekkiej Atletyki, pod patronatem marszałka województwa Andrzeja Buły, odbył się na stadionie "Kuźniczka" w Kędzierzynie-Koźlu 13 czerwca.
Mityng lekkoatletyczny z okazji 75-lecia LZS i 70-lecia OZLA. Fotoreportaż z zawodów

Autor: Alicja Sielska i Alicja Rak - najlepsze sprinterki zawodów

Zawody były jednocześnie Memoriałem Michała Durkacza, Józefa Szymury, Wojciecha Derezińskiego i Jana Bułkowskiego.

Do zmagań przystąpili lekkoatleci z kilkunastu klubów, w tym liczna grupa z Czech. Rywalizacja toczyła się w kilkunastu konkurencjach z podziałem na grupy wiekowe.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna