Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 21:16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uczniowie z Cisowej podjęli chemiczne wyzwanie UJ. Najlepsi wśród 180 drużyn

Projekt siódmoklasistów z Cisowej najlepszy w kraju. Nasi uczniowie wygrali konkurs organizowany przez jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce. W ramach nagrody otrzymają materiały edukacyjne ufundowane przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  • Źródło: Urząd miasta
Uczniowie z Cisowej podjęli chemiczne wyzwanie UJ. Najlepsi wśród 180 drużyn

Autor: Fot. UM

Do konkursu “Z chemią za Pan Brat” przystąpiło prawie 180 drużyn z całego kraju. Każda z nich stworzyła film zachęcający do zgłębiania tajników chemii, a także pokazujący jak wygląda nauka tego przedmiotu w szkołach, podczas pandemii.

Wyzwanie podjęli również siódmoklasiści z Cisowej: Maksymilian Moszko, Martyna Ciosek, Zuzanna Kieś i Jennifer Mrozik. Nasi przyszli naukowcy zrobili to na tyle skutecznie, że nie tylko przeszli wstępne eliminacje, ale w drugim etapie konkursu zebrali najwięcej, bo aż 1519 głosów internautów.

Opiekunem grupy jest Małgorzata Smalec-Witczak.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna