Reklama
środa, 23 kwietnia 2025 08:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PKP wyjaśni co stuka w nocy. Mieszkańcy mają dość

Reklama
Mieszkańcy osiedla Śródmieście i Pogorzelec w Kędzierzynie-Koźlu mają dość nocnych hałasów. Ludzie skarżą się, że od stukania maszyn drżą szyby w oknach. Otrzymaliśmy kolejne nagranie, na którym słychać uciążliwe dźwięki w środku nocy.
Reklama dotacje unijne dla firm MŚP
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

- Co noc jest takie dudnienie na Pogorzelcu. Nie da się spać przez ten hałas, wszystko drży – napisał do nas autor filmu.

Reklama dotacje unijne dla firm

Poprosiliśmy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. o wyjaśnienie czy prace przy remoncie torowiska w Kędzierzynie-Koźlu muszą być prowadzone w porach nocnych i zakłócać ciszę nocną w tak uciążliwy dla mieszkańców sposób.

Problemem mieszkańców zajął się Bogdan Ząbek z biura prasowego PKP PLK S.A. W rozmowie z nami obiecał sprawę wyjaśnić jak najszybciej i przyznał, że nie powinno do takich sytuacji dochodzić.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Seba 30.04.2020 18:10
Pewnie Benzen stuka... Już go szukają, jakieś 10 lat. Teraz jeszcze PKP będzie go szukać, już po nim...

Reklama
takiłon 29.04.2020 15:57
Robią coś źle, nic nie robią też źle..

mieszkaniec KK 29.04.2020 14:20
film nagrywany z bloku Bema 22 mieszkam w bloku obok i nic nie słyszę bo śpię w nocy mimo uchylonego okna

niewyspany kędzierzynianin 29.04.2020 12:21
W Śródmieściu także było minionej nocy słychać te stuki. Też zrobiłem nagranie, ale już nie ma sensu go wysyłać. Bardzo dziękuję Lokalnej24 za interwencję.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xvTreść komentarza: Weź Ty się chłopie za jakieś uczciwe zajęcie, a nie szargają Koźla swoim nickiem i wypocinami mniej niż średniej jakości.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 00:18Źródło komentarza: Aż 116 policyjnych interwencji w świętaAutor komentarza: ZmTreść komentarza: Kto się prosił o tą ścieżkę, nic się tutaj nie rozwija dla mieszkańców oprócz ścieżek co jakiś czas i nie potrzebnych remontów dróg. Wcale się nie dziwię że jesteśmy 5 najszybciej wyludniającym miastem w Polsce, jak mamy tą samą władze na 15 latData dodania komentarza: 22.04.2025, 23:51Źródło komentarza: WAŻNE! W środę startuje budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. WyspiańskiegoAutor komentarza: MarjaninTreść komentarza: Chętnie obejrzałbym twoje obejścieData dodania komentarza: 22.04.2025, 23:01Źródło komentarza: WAŻNE! W środę startuje budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. WyspiańskiegoAutor komentarza: Sołtys wsi między miastami.Treść komentarza: Mieszkańcy Kłodnicy są solą w oku władz. Remont mostu na Kłodnicy - katorga, ścieżka rowerowa - gehenna, planowany wiadukt na obwodnicy to będzie dwuletnia MASAKRA dla wszystkich. A kto tym biznesom bazującym na ruchu samochodowym jakoś da szansę? Żabka, myjnia, stacja paliw, części samochodowe, rowery, sprzęt ogrodowy, tańce na rurach - to tam najczęściej staje się, odwraca no bo po drodze. Że też nie dało się jakoś tak zwęzić drogi by były 2 wąskie pasy dla ruchu jedynie pojazdów osobowych?Data dodania komentarza: 22.04.2025, 21:08Źródło komentarza: WAŻNE! W środę startuje budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. WyspiańskiegoAutor komentarza: BogdanTreść komentarza: W Dolnośląskim rewitalizują kolejne nieczynne linie kolejowe, a my cieszymy się, że w ich miejsce zrobimy ścieżki rowerowe. Im się to opłaca, a u nas na Opolszczźnie nie… Ciekawe…Data dodania komentarza: 22.04.2025, 20:36Źródło komentarza: Wydłużenie ścieżki rowerowej aż do Baborowa? Czemu nie!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Trzeźwi byli ci funkcjonariusze ? Czy tak jak ich koledzy rozwalą radiowóz ?Data dodania komentarza: 22.04.2025, 17:15Źródło komentarza: Funkcjonariusze policji z pięciu opolskich miast będą dziś „suszyć” na drogach naszego powiatu
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 14°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna