Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 05:28
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poważny wypadek w Długomiłowicach. Ciężko ranna kobieta zabrana śmigłowcem LPR

W sobotę, 25 kwietnia około godziny 11.30 na drodze krajowej nr 45 w Długomiłowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.
Poważny wypadek w Długomiłowicach. Ciężko ranna kobieta zabrana śmigłowcem LPR

Jak udało się ustalić, volkswagen, którym podróżowały 3 kobiety, wyjeżdżał z ulicy Zdrowotnej włączając się do ruchu i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym od strony Raciborza volkswagenie prowadzonym przez mężczyznę. Wtedy doszło do zderzenia. Jedna z kobiet w wieku senioralnym została poważnie ranna i uwięziona w pojeździe. Jak udało się ustalić, nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Strażacy przekazali ją zespołowi ratownictwa medycznego. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ją do szpitala.

Na czas prowadzonych działań występowały spore utrudnienia w ruchu. Interweniowały 4 zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz dwa radiowozy policji.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

michal 26.04.2020 16:51
przykre dużo zdrowia dla kobiety

Mam pomysła 26.04.2020 06:46
Z tego , co to w bok dostał , odetnie się dziób i wspawa w miejsce tego , co to uderzył dziobem. Panie , funkel nówka ! Nie bity ! Od kobiety , co to matkie tylko do kościoła woziła !

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: ;-)Treść komentarza: Konkurs był na Facebooku, a nie tutaj.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 09:03Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: ciekawa jestem czy ktos wygral zaproszenie na festiwal dmuchancow nic o tym nie pisza zadnej informacji jakis pic na wode fotomontazData dodania komentarza: 22.02.2025, 08:46Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: BronTreść komentarza: Czyli jest kasa do wydania i się robi takie "szkolenia"Data dodania komentarza: 21.02.2025, 23:04Źródło komentarza: Cenne wskazówki dla seniorów od strażaków. ZDJĘCIAAutor komentarza: zusTreść komentarza: Na jak długo te zmiany? Pan już też ma wiek emerytalny.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Stanowiska rozdane ale czy coś się zmieni ? Raczej wątpie czyli dale brak patroli nocą, brak pieszych patroli dzień i nocą oraz brak zainteresowania dzielnicowych. Petenci dalej odprawiani do składania spraw w sądzie. Lecz pozostanie pozorowanie pracy i spanie po krzakach i mandatowanie za bzdury.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 20:18Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policji
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna