piątek, 3 kwietnia 2026 10:07
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prywatny koncert Damiana „Struny” Surowa na licytacji WOŚP

Na Allegro pojawiła się wyjątkowa oferta dla miłośników muzyki i lokalnych inicjatyw. Damian „Struna” Surow – wokalista, gitarzysta i autor tekstów związany z Kędzierzynem‑Koźlem i okolicą – wystawił na licytację kameralny koncert w domu zwycięzcy. To niecodzienna okazja, by posłuchać artysty w prywatnej odsłonie.
Prywatny koncert Damiana „Struny” Surowa na licytacji WOŚP

Surow od lat działa na lokalnej scenie muzycznej, występując zarówno solo, jak i w projektach akustycznych. Jego twórczość łączy wrażliwość tekstową z charakterystycznym, ciepłym brzmieniem gitary. Artysta znany jest z tego, że chętnie angażuje się w inicjatywy społeczne i charytatywne, a muzykę traktuje jako przestrzeń do budowania relacji i wspierania innych.

W ramach licytacji zwycięzca otrzyma pełny, autorski koncert w wybranym miejscu – w domu, ogrodzie lub innym kameralnym otoczeniu. Oferta cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a sam pomysł idealnie wpisuje się w trend bezpośredniego wspierania twórców oraz tworzenia niepowtarzalnych, osobistych wydarzeń muzycznych.

Licytacja dostępna jest TUTAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jola 24.01.2026 20:57
cy złoty melon?

Robert 23.01.2026 12:07
Nie daję Owsiakowi.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Stanisław O.Treść komentarza: Ja myślę, że tak jak duchowa mentorka, że Donald Trump jest Jezusem naszych czasów. Wyprzedza nasz świat. Ktoś go wplątał w pedofilię, choć zaprzeczył wszystkiemu. To tylko dziatki przychodziły po ojcowskie ciepło. Stary i Nowy Testament dzieje się teraz na naszych oczach.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 21:23Źródło komentarza: Żywot Briana - Event projekt - seans specjalny w kinie HeliosAutor komentarza: KawaTreść komentarza: Ciekawe, czy żyje któryś z tych chłopaków. Wodzionka z czosnkiem to było to.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 21:17Źródło komentarza: Tak prawie 100 lat temu wyglądało chodzenie z kołatkami i wypędzanie JudaszaAutor komentarza: Zocha z rosmanaTreść komentarza: Widać jaki jest twój intelekt Andrzejku... Koźlanin ma racje ale mądrzy inaczej widzą to inaczej.... Trwonienie kasy społecznej przez urzędasów jest ok. co ? Albo wybieranie bohaterów którzy nic takiego nie zrobili.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 21:03Źródło komentarza: Rondo na skrzyżowaniu ul. Szkolnej z ul. Zwycięstwa będzie nosić imię Włodzimierza KotowskiegoAutor komentarza: miejscowy niepełnosprawnyTreść komentarza: Znowu dla tych samych wybrańców. Bo osoby potrzebujące odejdą z kwitkiem taka to pomoc. Fałsz i obłuda.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 20:59Źródło komentarza: Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski ponownie realizuje program „Aktywny Samorząd”. Trwa nabór wnioskówAutor komentarza: KoalicjantTreść komentarza: Może jakieś Zoo? Lub klub dla ciepłych?Data dodania komentarza: 2.04.2026, 20:52Źródło komentarza: Umowa podpisana. 80 milionów złotych dla Kędzierzyna-Koźla z Funduszy SzwajcarskichAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Wyrzucić takich radnych którzy byli przeciw lub wstrzymali się albo nie głosowali... Widać czyje interesy są ważniejsze czytaj na pewno nie społeczne....Data dodania komentarza: 2.04.2026, 20:24Źródło komentarza: Nie będzie nocnej prohibicji w Kędzierzynie-Koźlu. Radni po długiej dyskusji odrzucili uchwałę
zachmurzenie małe

Temperatura: 9°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna