Reklama
wtorek, 4 marca 2025 17:55
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Warto wpajać dzieciom proekologiczne nawyki. ZDJĘCIA

„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” – to przysłowie najlepiej oddaje sens przeprowadzonych w poniedziałek zajęć edukacyjnych, które w jednej z placówek oświatowych w naszym powiecie przeprowadzili pracownicy Związku Międzygminnego „Czysty Region”.
  • Źródło: Czysty Region
Warto wpajać dzieciom proekologiczne nawyki. ZDJĘCIA

Odwiedzili oni Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Pawłowiczkach, gdzie tym razem mieli przyjemność pracować z wszystkimi grupami przedszkolnymi oraz klasami pierwszymi szkoły podstawowej. 

Dzieci z przedszkola dzięki zabawie świetnie zrozumiały podstawy segregacji. Wiedzą już, że małe kroki, takie jak wrzucenie odpadów do odpowiednich pojemników, mają ogromne znaczenie!

Z kolei uczniowie klas pierwszych z uwagą wysłuchali czym i jak ważna jest prawidłowa segregacja odpadów, poznały również pojęcie recyklingu. 

Podkreślić należy bardzo aktywny udział wszystkich grup w zajęciach co nas bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że te zajęcia zostaną w pamięci dzieci na długo! – czytamy na facebookowym profilu „Czystego Regionu”.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Cała PrawdaTreść komentarza: Jesteś gościu z siebie zadowolony ? ile ty masz lat? Zachowujesz się jak upośledzony psychicznie. Piszesz dyrdymały pod różnymi nickami nawet moim. Również jako Ola, Monika, Cała Prawda1, lekarz. Ośmieszasz się pajacu. Masz prawo jak każdy do własnego zdania ale brak ci argumentacji. Nie znasz historii i się kłócisz wypisując obraźliwe epitety. Cham z ciebie i prostak.Data dodania komentarza: 4.03.2025, 16:16Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle uczcił pamięć Żołnierzy Wyklętych. ZDJĘCIAAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Koszt i rozbiórkę powinno ponieść miasto i to trybie pilnym a dopiero po rozbiórce zająć się kierownictwem i innymi działaczami spódzielni „Parkowa” nad którymi skądinąd zbierają się już czarne chmury!Data dodania komentarza: 4.03.2025, 16:08Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle: Stary komin znajdujący się blisko drogi i ścieżki rowerowej może runąćAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Wiadomo może jakie zmiany czekają na odcinku od Raciborza do Chałupek?Data dodania komentarza: 4.03.2025, 13:25Źródło komentarza: Na te inwestycje czekamy od lat. Pojawiło się światełko w kolejowym tuneluAutor komentarza: OniksTreść komentarza: Uważam tak samo. Teraz nie tylko Ci, którzy z tego korzystali ale wszyscy poniesiemy koszta rozbiórkiData dodania komentarza: 4.03.2025, 09:16Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle: Stary komin znajdujący się blisko drogi i ścieżki rowerowej może runąćAutor komentarza: kkTreść komentarza: Dwa puby zamiast jednego, na bogato. A artykuł w ramach promocji?Data dodania komentarza: 4.03.2025, 08:38Źródło komentarza: Biurokratyczne zawiłości opóźniają otwarcie pubu dla kibiców siatkówkiAutor komentarza: JanTreść komentarza: A jeszcze w ubiegłym sezonie grzewczym kotłownia dostarczała ciepło. A teraz nikt nie chce być właścicielem odpowiedzialnym za stan komina. PARK spółdzielniaData dodania komentarza: 4.03.2025, 07:04Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle: Stary komin znajdujący się blisko drogi i ścieżki rowerowej może runąć
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 10°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna