Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 12:59
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kiermasz pełen wzruszeń i atrakcji. ZDJĘCIA

Coroczny kiermasz bożonarodzeniowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Większycach po raz kolejny odbył się w Dworku Komorno. I tym razem atrakcji było co niemiara.
Kiermasz pełen wzruszeń i atrakcji. ZDJĘCIA

Autor: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Większycach

Wydarzenie - zorganizowane przez Radę Rodziców, nauczycieli, rodziców oraz uczniów - zachwyciło nie tylko świątecznym klimatem, ale także bogactwem atrakcji.

Nie zabrakło emocji i wzruszeń. Dzieci ze szkoły i przedszkola wystąpiły z przygotowanymi specjalnie na tę okazję programami artystycznymi. Były tańce, śpiewy i wiersze, które wprowadziły gości w magiczną atmosferę nadchodzących świąt.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z ręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi, ciasteczkami, makaronami i innymi smakołykami. Uczestnicy mogli również zakupić domowe wypieki oraz wziąć udział w loterii fantowej, w której rozeszły się wszystkie 367 losów.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia była licytacja przedmiotów, przekazanych przez sponsorów i darczyńców. Wśród najciekawszych fantów znalazła się oryginalna koszulka Realu Madryt z autografem Jerzego Dudka, która osiągnęła cenę 700 zł. Licytowano również m.in.: ręcznie robione ozdoby koronkowe, drzewko choinkowe, vouchery na przegląd techniczny pojazdu, jazdę konną oraz do restauracji sushi, obraz, drewniane lampiony, a nawet... worki z kukurydzą.

- Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że kiermasz mógł się odbyć. Serdeczne podziękowania dla właścicieli i pracowników Restauracji Dworek Komorno, dzięki którym mogliśmy zorganizować kiermasz w tak wspaniałym i urokliwym miejscu - mówi dyrektor ZSP w Większycach Aleksandra Wrazidło.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: ;-)Treść komentarza: Konkurs był na Facebooku, a nie tutaj.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 09:03Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: ciekawa jestem czy ktos wygral zaproszenie na festiwal dmuchancow nic o tym nie pisza zadnej informacji jakis pic na wode fotomontazData dodania komentarza: 22.02.2025, 08:46Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: BronTreść komentarza: Czyli jest kasa do wydania i się robi takie "szkolenia"Data dodania komentarza: 21.02.2025, 23:04Źródło komentarza: Cenne wskazówki dla seniorów od strażaków. ZDJĘCIAAutor komentarza: zusTreść komentarza: Na jak długo te zmiany? Pan już też ma wiek emerytalny.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policji
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna