Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 07:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chroni przed wielką wodą. Byliśmy przy Zbiorniku Racibórz Dolny. ZDJĘCIA

Silnie strzeżony przez służby, Zbiornik Racibórz Dolny działa zgodnie z przeznaczeniem, skutecznie spełniając swoją funkcję.
Chroni przed wielką wodą. Byliśmy przy Zbiorniku Racibórz Dolny. ZDJĘCIA

Autor: W, Tomasz Morański

18 września poziom wody w zbiorniku samoczynnie się obniżał, osiągając około 134 mln metrów sześciennych, co stanowiło nieco ponad 70 proc. jego pojemności. Zrzut wody wynosił około 780 m³/s.

Silnie strzeżony przez służby i monitorowany przez system precyzyjnych kamer, zbiornik działa, dając nadzieję, że Odra na swej drodze do Wrocławia – mijając Kędzierzyn-Koźle – nie wyrządzi większych szkód.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Rychu, taki lepszy Ryszard 19.09.2024 08:38
My w PiS zrobiliśmy wszystko i wybudowaliśmy dla Was ten zbiornik.

Wodnik Szuwarek 18.09.2024 16:27
A Was zakaz łażenia po wałach nie obowiązuje?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: ;-)Treść komentarza: Konkurs był na Facebooku, a nie tutaj.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 09:03Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: ciekawa jestem czy ktos wygral zaproszenie na festiwal dmuchancow nic o tym nie pisza zadnej informacji jakis pic na wode fotomontazData dodania komentarza: 22.02.2025, 08:46Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: BronTreść komentarza: Czyli jest kasa do wydania i się robi takie "szkolenia"Data dodania komentarza: 21.02.2025, 23:04Źródło komentarza: Cenne wskazówki dla seniorów od strażaków. ZDJĘCIAAutor komentarza: zusTreść komentarza: Na jak długo te zmiany? Pan już też ma wiek emerytalny.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Stanowiska rozdane ale czy coś się zmieni ? Raczej wątpie czyli dale brak patroli nocą, brak pieszych patroli dzień i nocą oraz brak zainteresowania dzielnicowych. Petenci dalej odprawiani do składania spraw w sądzie. Lecz pozostanie pozorowanie pracy i spanie po krzakach i mandatowanie za bzdury.Data dodania komentarza: 21.02.2025, 20:18Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w kędzierzyńsko-kozielskiej policji
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna