Reklama
sobota, 13 grudnia 2025 05:10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wielka impreza wędkarska dla dzieci i dorosłych w Dziergowicach. ZDJĘCIA

Sporo atrakcji przygotowali organizatorzy wędkarskiego Dnia Dziecka, które po raz kolejny odbyło się na dużym akwenie w Dziergowicach.
Wielka impreza wędkarska dla dzieci i dorosłych w Dziergowicach. ZDJĘCIA
Sympatyczna ekipa z Górnego Śląska - prawdopodobnie najliczniejszy zespół tegorocznych zawodów

Autor: W

Wędkarstwo to nie tylko sposób na relaks i odpoczynek, ale także okazja do budowania więzi międzyludzkich i odkrywania piękna natury.

Wiedzą o tym dobrze w Stowarzyszeniu Wędkarzy Akwenu w Dziergowicach. Z okazji Dnia Dziecka zorganizowało ono wielką imprezę, która przyciągnęła liczne grono wędkarzy i sympatyków tej pasjonującej dyscypliny. Wydarzenie okazało się prawdziwym sukcesem, nie tylko dzięki zaangażowaniu organizatorów, ale także dzięki hojności sponsorów.

W programie festynu, jaki towarzyszył zawodom, znalazło się spotkanie z przedstawicielami policji, ochotniczej straży pożarnej, Nadleśnictwa Rudy Raciborskie i Polskiego Czerwonego Krzyża. Takie inicjatywy są niezwykle ważne dla promocji wśród młodych bezpiecznego i odpowiedzialnego podejścia do spędzania wolnego czasu.

Głównym obszarem działalności Stowarzyszenia Wędkarzy Akwenu w Dziergowicach jest gospodarowanie dużym zbiornikiem w Dziergowicach. Dzierżawi ono ten obszar od Kopalni Surowców Mineralnych Dziergowice i Lasów Państwowych, starając się utrzymać go w dobrym stanie oraz promować wędkarstwo jako formę rekreacji i aktywności dla mieszkańców lokalnej społeczności.

Zawody dla najmłodszych, podczas których dzieci mają okazję spróbować swoich sił w wędkarstwie i nauczyć się podstawowych technik, to nie jedyna impreza organizowana przez stowarzyszenie. Odbywają się w nim także turnieje dla dorosłych wędkarzy, w tym niezwykle popularne wydarzenie, w którym wędkować mogą wyłącznie panie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: lolTreść komentarza: wystarczy trochę śniegu albo drobne problemy na torach i czas podróży potrafi się całkiem zmienić Papier wszystko przyjmie, torowisko niestety nie.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:57Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle: Nowy rozkład jazdy, więcej połączeń i rozwój infrastruktury kolejowejAutor komentarza: PodróznyTreść komentarza: Samorządowcy znowu przechwalają się nowym rozkładem jazdy PKP, jakby to była ich własna zasługa. Tymczasem na decyzje PKP Intercity, Polregio czy PKP PLK nie mają żadnego wpływu, bo to wszystko ustala się na poziomie centralnym. Łatwo robić konferencje i opowiadać, jak to „załatwili więcej połączeń”, gdy w rzeczywistości nie mieli na to większego wpływu niż przeciętny pasażer. Może zamiast przypisywać sobie cudze decyzje, warto byłoby zająć się tym, na co faktycznie mają wpływ – choćby zgraniem rozkładu MZK z przyjeżdżającymi pociągami. Bo co z tego, że ktoś przyjedzie z Gliwic o 18:00, skoro autobus na Koźle odjechał o 18:02, a w niedzielę następny jest dopiero za 45 minut? Taki „komfort podróżowania” to żadna promocja miasta, tylko pokaz nieudolności w podstawowych sprawach.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:32Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle: Nowy rozkład jazdy, więcej połączeń i rozwój infrastruktury kolejowejAutor komentarza: SmakoszTreść komentarza: A ceny na tym jarmarku...KOSMICZNE!!! Adekwatne do emerytu!?Data dodania komentarza: 12.12.2025, 16:48Źródło komentarza: Seniorzy z Kędzierzyna-Koźla na świątecznym jarmarku w Kłodzku. ZDJĘCIAAutor komentarza: lolTreść komentarza: Proszę zapytać bab. To nie wojna płci.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 16:12Źródło komentarza: Męski Krąg Masculinum w Kędzierzynie-Koźlu – pierwsze spotkanie za namiAutor komentarza: TurystkaTreść komentarza: Brawo. To już będzie można wsiąść do pociągu i do Kołobrzegu dotrzeć.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 15:31Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle: Nowy rozkład jazdy, więcej połączeń i rozwój infrastruktury kolejowejAutor komentarza: zuchTreść komentarza: Wagony DB należy odesłać na śmietnik - t.j. tam skąd przyjechały. Czy u nas jest złomowisko dla tego szmelcu? Skoro "robimy a nie gadamy", przydałoby się również więcej skutecznosci w sprawie modernizacji linii K-Koźle - Nysa.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 15:19Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle: Nowy rozkład jazdy, więcej połączeń i rozwój infrastruktury kolejowej
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna