Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 16:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kierowcą był mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Jechał bez zapiętych pasów

W nocy 16 marca na DK40 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 36-letni kierujący stracił panowanie nad samochodem dostawczym i dachował. Niestety w wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.
  • Źródło: Policja
Kierowcą był mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Jechał bez zapiętych pasów

Dzisiaj w nocy przed godziną 3.00 dyżurny kędzierzyńsko-kozielskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 40, na nowej części obwodnicy miasta. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierujący Oplem Vivaro 36-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla, jadąc w kierunku Ujazdu stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Samochód zaczął koziołkować i zatrzymał się na dachu w poprzek drogi. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się uratować 36-latka.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w momencie zdarzenia kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Na miejscu pracował zespół policjantów, w tym technik kryminalistyki, referent dochodzeniowo-śledczy, ekspert Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, eksperci z zakresu ruchu drogowego oraz wezwany na miejsce prokurator, ratownicy medyczni i strażacy. Obwodnica była zamknięta przez 5 godzin. Pojazd został zabezpieczony i będzie przez nas badany.

Teraz pod nadzorem prokuratury policjanci będą starać się ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna