Reklama
czwartek, 24 kwietnia 2025 15:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna doznał urazu głowy. Strażacy jako pierwsi udzielili mu pomocy

Reklama
Dwa zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane na ulicę Krzywoustego, gdzie mężczyzna doznał urazu głowy. Niestety wszystkie karetki były zajęte.
Reklama dotacje unijne dla firm MŚP
Mężczyzna doznał urazu głowy. Strażacy jako pierwsi udzielili mu pomocy

Autor: RP

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 20 września około godziny 11.30. Przybyli na miejsce strażacy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.

Reklama dotacje unijne dla firm

Czekano na przyjazd zespołu ratownictwa medycznego. Karetka ze Strzelec Opolskich przybyła na miejsce tuż przed godz. 12.


 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ®LLL®Treść komentarza: Sowy to ptaki o najpiękniejszych oczach!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 14:34Źródło komentarza: Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu odwiedziły sowy. ZDJĘCIAAutor komentarza: jezusTreść komentarza: dobry tekst. stosowanie się do znaków powinno ograniczyć korki 🤣 się uśmiałem. jakich znaków byś nie ustawił korków na tym gównianym tworze jakim jest rondo milenijne nie ograniczysz!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 06:26Źródło komentarza: Nowa organizacja ruchu w związku z remontem ulicy WyspiańskiegoAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Cytuję : Stosowanie się do nakazów, powinno ograniczyć potencjalne zatory. Czy nie ma korków ? Następny cytat : Zakaz nie dotyczy także autobusów MZK. Trzeba jednak pamiętać, że zaplanowane roboty ziemne wymuszą utrudnienia. Autobusy MZK są opóźnione i co zarządca komunikacji z tym zrobi ? Jeszcze raz powtarzam że ludzie muszą dojechać na czas czy to do lekarza czy to do pracy. Więc może MZK zrobi tymczasową linię do Kędzierzyna i z powrotem przez obwodnicę ? Co skróci czas dojazdu pasażerów do punktu docelowego.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 23:48Źródło komentarza: Nowa organizacja ruchu w związku z remontem ulicy WyspiańskiegoAutor komentarza: AntyNWOTreść komentarza: Super. Gratulacje. Oby tak dalej.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 20:53Źródło komentarza: Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla zagrali w Modenie. ZDJĘCIAAutor komentarza: Arkadiusz MisiarzTreść komentarza: Z powodu uwagi pewnego facebookowicza musiałem zaktualizować opis. Przed Sułkowem nie rozebrano mostu tylko przęsło wiaduktu, o który zahaczały ciężarówki i maszyny rolnicze. Dlatego proszę autora artykułu o zmianę tekstu we wspomnieniu, który okazał się w niniejszym artykule.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 18:41Źródło komentarza: Wydłużenie ścieżki rowerowej aż do Baborowa? Czemu nie!Autor komentarza: Arkadiusz MisiarzTreść komentarza: Z powodu uwagi pewnego użytkownika facebooka musiałem zaktualizować swój opis. Przed Sułkowem nie rozebrano mostu, tylko przęsło wiaduktu, o który wielokrotnie zahaczały ciężarówki i maszyny rolnicze. W tym miejscu muszę podziękować temu użytkownikowi za uwagę.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 18:32Źródło komentarza: Wydłużenie ścieżki rowerowej aż do Baborowa? Czemu nie!
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna