Reklama
niedziela, 23 lutego 2025 22:34
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bardzo potrzebna inwestycja. Nowa, stara siedziba Rady Osiedla Zachód

Siedziba Rady Osiedla Zachód lśni nowością i z pewnością posłuży mieszkańcom przez długie lata. Efekty remontu osobiście postanowiła sprawdzić prezydent Sabina Nowosielska. Na otwarciu pojawili się też przewodniczący Rady Miasta Ireneusz Wiśniewski oraz starosta powiatu Paweł Masełko.
Bardzo potrzebna inwestycja. Nowa, stara siedziba Rady Osiedla Zachód

Autor: urząd miasta

Wspólnymi siłami Rada Osiedla Zachód i Miejski Zarząd Budynków Komunalnych przeprowadzili kompleksowy remont lokalu przy ul. Piastowskiej 51.

Poza odnowionymi ścianami, podłogą i pomieszczeniem socjalnym pojawiły się także nowe meble.

Siedziba została już udekorowana dziełami sztuki wykonanymi przez lokalnych artystów. Poza wyjątkową ceramiką stworzoną w Domu Dziennego Pobytu nr 5 "Magnolia", na ścianie zawiśnie również panorama Koźla, którą Radzie podarowała prezydent Sabina Nowosielska.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sonyTreść komentarza: a realnymi problemami tej miejscowości zajmą się gremliny powinny dać radęData dodania komentarza: 23.02.2025, 12:36Źródło komentarza: W okowach lodu morsowali z posłem i wójtem. ZDJĘCIAAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Tylko patrzeć , jak synkowie dorosną i wezmą się za mamusię i tatusia .Brawa dla Pana policjanta .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 11:38Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: BeciaTreść komentarza: Czy zostanie przeprowadzone śledztwo jak te butelki znalazły się w miejskim parku? Czy skoro to miejski park, to odpowiedzialność za to, że są tam butelki ponosi: straż miejska, prezydent miasta? Gdyby butelek nie było, to pan funkcjonariusz nie musiałby zeskakiwać z roweru.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:52Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenieAutor komentarza: FabianTreść komentarza: Macdonald będzie.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:45Źródło komentarza: Budowa łącznika z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla dobiega końcaAutor komentarza: olmeczkaTreść komentarza: no to przepraszam tego nie wiedzialam moj blad nie mam faceboka jeszcze raz sorryData dodania komentarza: 23.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Festiwal Dmuchańców przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Rozdajemy zaproszenia!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: To czemu nie zgłaszasz interwencji cwaniaczku np.w nocy jak dewastują park ? A może cwaniaku pełne gacie masz ? Takich jak ty mocnych w pisaniu jest sporo ale by cokolwiek zdziałać to się boi cwaniak.Data dodania komentarza: 22.02.2025, 16:59Źródło komentarza: Co się wydarzyło w kozielskim parku? Policja wyjaśnia zdarzenie
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1030 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna