Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Miasto

loading...

Powiat

loading...

Rozrywka

loading...

Sport

loading...

Biznes

loading...

Magazyn

loading...

Polecamy

Gazeta Lokalna Kedzierzyn Kozle:Zespół ZAKSY rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

Tradycyjnie w niepełnym składzie drużyna ZAKSY rozpoczęła przygotowania do sezonu 2013/2014 w PlusLidze. W pierwszym etapie trener Sebastian Świderski nie będzie miał do dyspozycji kadrowiczów.

Na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Spale przebywa pięciu zawodników naszego klubu: Grzegorz Bociek, Marcin Możdżonek, Łukasz Wiśniewski, Michał Ruciak i Wojciech Ferens. Brakuje również Dana Lewisa, który trenuje z kadrą Kanady, a także rywalizującego o mistrzostwo Polski w siatkówce plażowej Dominika Witczaka.

Pozostali zawodnicy z pierwszego składu przygotowania do nowego sezonu rozpoczynają od zajęć na siłowni. W pierwszym tygodniu nie zabraknie zajęć ogólnorozwojowych, a nawet pływania kajakami czy gry w paintball.

W kolejnych dniach szkoleniowiec wicemistrzów Polski planuje typowe treningi siatkarskie w hali „Azoty”. Pierwsze mecze kontrolne zaplanowano na wrzesień. W pełnym składzie drużyna będzie dopiero po mistrzostwach Europy.

Pierwszy mecz ligowy rozegramy 12 października z Czarnymi Radom. Trzy dni wcześniej planowana jest prezentacja drużyny i mecz pokazowy w hali „Azoty” z włoskim zespołem Sir Safety Perugia.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy