Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Osiem drużyn wystartowało w turnieju piłki nożnej, który Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu zorganizował 2 grudnia w hali „Azoty”. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna Kiela Team.

 

W pierwszej fazie rozgrywek zespoły podzielono na dwie grupy, gdzie grano systemem każdy z każdym. W pierwszej grupie rywalizacja była zacięta, większość spotkań kończyła się bezbramkowymi remisami. Ostatecznie najlepsza okazała się ekipa Serwis Spec-Poż ZAKS Team, a za nią znalazł się zespół Kametu.

 

Drugą grupę wygrał Kiela Team przed Odrą. W półfinałach obie te drużyny okazały się lepsze od rywali i stoczyły pasjonujący bój o pierwsze miejsce w turnieju. Podobnie jak w fazie grupowej mecz zakończył się remisem 0:0, więc zwycięzców musiała wyłonić seria rzutów karnych.

 

Tę lepiej wykonywali zawodnicy Kiela Team. Zwyciężyli 3:2 i sięgnęli po puchar, który wręczył im zastępca prezydenta miasta Wojciech Jagiełło.

 

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Arkadiusz Kieś, Mateusz Kieś, Tomasz Kiel, Michał Górczany, Kamil Styś, Łukasz Wawrzak, Tomasz Kociołek i Mariusz Ujazda, który uznany został za najlepszego zawodnika turnieju.

 

Drugie miejsce dla zespołu Odry, a trzecie dla Kametu. Kolejne miejsca zajęły: Serwis Spec-Poż ZAKS Team, Grupa Azoty Kędzierzyn, Flexy Boys, Chłopcy do Bicia oraz Torpedy FC.

 

 

Foto: MOSiR

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy