Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W rywalizacji młodzików zdarzają się wysokie wyniki, co można było obserwować w minionej kolejce, kiedy to w trzech meczach zanotowano wyniki dwucyfrowe.

Kilka meczów zostało przełożonych, a najwięcej bramek strzelił drugi zespół Chemika Kędzierzyn-Koźle. Sporo bramek zdobyły też zespół z Cisowej.

Powoli zarysowuje się już grupa drużyn, które będą walczyć o awans do rozgrywek mistrzowskich na wiosnę. Bo przypomnijmy, że dwa najlepsze zespoły z każdej grupy wiosną rywalizować będą w dwóch grupach mistrzowskich.

 

Grupa 6

LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd – Victoria Żyrowa 9:0, Sokół Leśnica – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5, LZS Walce – MKS II Gogolin 6:1, Otmęt Krapkowice – KS Cisowa 2:12, Spiders Krapkowice – Spiders II Krapkowice 11:2,

 

1.LUKS SP Ujazd            3          9          28-1

2.Spiders Krapkowice     3          9          27-2

3.LZS Walce        3          9          13-1

4.Koksownik Zdzieszowice         2          6          32-2

5.MKS Gogolin   2          6          17-2

6.KS Cisowa        3          6          17-13

7.Victoria Żyrowa            3          3          4-22

8.Chemik Kędzierzyn-Koźle       3          3          6-8

9.Błękitni Jaryszów         2          3          7-6

10.LUKS SP II Ujazd      1          0          2-6

11.Sokół Leśnica 3          0          2-14

12.Spiders II Krapkowice            3          0          5-27

13.MKS II Gogolin          3          0          1-24

14.Otmęt Krapkowice     2          0          2-34

 

Grupa 8

Włókniarz Kietrz – RTS Odra II Kędzierzyn-Koźle 5:2, LUKS Pawłowiczki – TKKF Blachowianka 2:1, Odrzanka Dziergowice – LZS Lisięcice 6:4, Cukrownik Baborów – Polonia Głubczyce 2:3, Chemik II Kędzierzyn-Koźle – Sokół Boguchwałów 27:0, RTS Odra Kędzierzyn-Koźle – Śląsk Reńska Wieś 1:1

 

1.Chemik II Kędzierzyn-Koźle   3          9          57-0

2.RTS Odra Kędzierzyn-Koźle    3          7          33-1

3.LUKS Pawłowiczki      3          7          10-5

4.Śląsk Reńska Wieś       3          7          7-2

5.Polonia Głubczyce        3          7          10-7

6.Orzeł Branice    2          6          7-2

7.Odrzanka Dziergowice 3          6          11-10

8.Cukrownik Baborów    3          3          9-4

9.Włókniarz Kietrz          3          3          7-10

10.TKKF Blachowianka  3          3          4-15

11.LZS Lisięcice  3          0          5-21

12.RTS Odra II Kędzierzyn-Koźle          3          2-23

13.Polonia Gościęcin       2          0          0-27

14.Sokół Boguchwałów   3          0          3-34

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy