Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Jaki zespół jest bez zwycięstwa w lidze? Kto strzelił najwięcej bramek? Czyja passa została przerwana? Przedstawiamy te i inne ciekawostki z minionego weekendu.

* Victoria Cisek pojechała do Głuchołaz na mecz z liderem, GKS-em, który do tej pory wszystkie mecze wygrywał. Ale tym razem musiał uznać wyższość naszej drużyny, która wygrała po golach Martina Jaszkowica, Grzegorza Golisza i Jakuba Cisińskiego.

* Pierwszy mecz w obecnych rozgrywkach czwartoligowych wygrało Po-Ra-Wie Większyce. W wyjazdowym meczu z TOR-em Dobrzeń Wielki nasza drużyna zwyciężyła 4:0, po trafieniach Kamila Stachury, Piotra Krauze, Sławomira Kierdala i Mateusza Mazurkiewicza.

* Seniorzy Chemika Kędzierzyn-Koźle po raz pierwszy w obecnym sezonie podzielili się punktami z przeciwnikiem, remisując z Małąpanwią Ozimek. Dwukrotnie Chemik wychodził na prowadzenie, po trafieniach Romana Piguta i Michała Łyska, lecz dwukrotnie zespół z Ozimka remisował.

* W derbach powiatu w klasie A lepiej spisywali się gospodarze. LZS Kotlarnia Goszyce pokonał Inter Mechnica. Natomiast Zawisza Stara Kuźnia prowadził z Victorią Łany, lecz wyrównującą bramkę stracił w ostatnich minutach.

* W klasie B zmienił się lider, bo na własnym boisku LZS Raszowa przegrała z LZS Pokrzywnica. Decydującego o zwycięstwie gola dla Pokrzywnicy strzelił Mateusz Chrzanowski.

* Juniorzy Chemika Kędzierzyn-Koźle po bramkach Mikołaja Ciukaja i Sebastiana Wacława prowadzili 2:0 z Odrą Opole. Niestety nie utrzymali prowadzenia, bo gracze z Opola zdobyli bramki w 88. i 90. minucie i drużyny podzieliły się punktami.

* Trampkarze RTS Odra Kędzierzyn-Koźle wygrali drugi z rzędu mecz, mimo iż stracili aż cztery bramki w meczu z Koksownikiem. Tym razem bramki dla RTS Odry zdobyli Denis Malik (2), Dawid Chojnowski (2), Jakub Huzar, Aleksander Wypich, Michał Kosmal. Na drugim biegunie tabeli jest za to zespół juniorów młodszych RTS Odry, którzy został rozgromiony przez Pomologię Prószków, tracąc aż 10 bramek.

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy