Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W rywalizacji o piłkarski Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim pozostało już tylko 16 drużyn, które w środę 5 września rozegrają trzecią rundę meczów.

 

Mecz między dwoma trzecioligowymi zespołami, Stalą Brzeg i Agroplonem Głuszyna został przełożony na 13 października. W pozostałych siedmiu meczach mamy w stawce trzecioligowca, osiem drużyn z czwartej ligi oraz pięć z ligi okręgowej.

 

W tym gronie jest i Po-Ra-Wie Większyce. W lidze nasz finalista poprzednich rozgrywek spisuje się słabo, bo przegrał dotychczas wszystkie mecze. Jednak w pucharze gra jak natchniony, eliminując już KS Bodzanów-Nowy Świętów (4:2) oraz Orła Źlinice (3:0).

Tym razem większyczanie jadą do Wołczyna, na mecz z beniaminkiem ligi okręgowej. W lidze MKS do tej pory zremisował oraz wygrał, ale dwa ostatnie mecze przegrał. Nie będzie to jednak łatwy przeciwnik dla Po-Ra-Wia, choć oczywiście w zasięgu naszego zespołu.

 

Zestaw par trzeciej rundy pucharowej:

Stal Brzeg – Agroplon Głuszyna (13.10)

Polonia Głubczyce – Ruch Zdzieszowice

Naprzód Ujazd Niezdrowice – LZS Starowice Dolne

LZS Stary Ujazd – Polonia Nysa

Start Jełowa – Piast Strzelce Opolskie

Unia Kolonowskie – Unia Krapkowice

Skalnik Gracze – Start Namysłów

MKS Wołczyn – Po-Ra-Wie Większyce.

 

We wszystkich mecze musi być wyłoniony zwycięzca. W wypadku remisu sędzia zarządzi dogrywkę, a jeśli ona nie przyjdzie rozstrzygnięcia, to wykonywane będą rzuty karne.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy