Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W najbliższy weekend ruszają piłkarskie rozgrywki sezonu 2018/2019. Pierwsze mecze rozegrają zespoły czwartej ligi oraz „okręgówki”.

Z dwóch naszych czwartoligowców na własnym boisku zagra Chemik Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni Tomasza Hejduka gościć będą wicelidera z poprzedniego sezonu, drużynę ze Starowic Dolnych. W poprzednim sezonie w rundzie jesiennej Chemik na własnym boisku pokonał drużynę ze Starowic 2:1, choć w wiosennym rewanżu to Starowice na własnym boisku były lepsze, wygrywając 1:0. W obu zespołach nastąpiło kilka zmian i sobotni mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

Drugi z naszych czwartoligowców, Po-Ra-Wie Większyce jedzie do Olesna na mecz z tamtejszym OKS-em. W poprzednim sezonie w Oleśnie wygrał miejscowy OKS 2:1, ale wiosną Większyce na własnym boisku zrewanżowały się, pokonując rywala 3:1. Ale w naszym zespole sporo zmian kadrowych, więc nie wiadomo, czego się spodziewać po drużynie.

W lidze okręgowej Victoria Cisek, która zmieniła trenera oraz spore grono zawodników jedzie na mecz z Piomarem Tarnów-Przywory. W poprzednim sezonie drużyna z Ciska wygrała tam 5:4 i na pewno chciałaby powtórzyć ten wynik w pierwszej kolejce.

 

SOBOTA 11 sierpnia

IV liga opolska

Chemik Kędzierzyn-Koźle – LZS Starowice Dolne – godz. 17

OKS Olesno – Po-Ra-Wie Większyce – godz. 17

Liga okręgowa

Piomar Tarnów-Przywory – Victoria Cisek –  godz. 17

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy