Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Turniej finałowy rozgrywek z cyklu Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej rozegrany zostanie w Kędzierzynie-Koźlu w dniach 4-5 lipca.

 

Ostatnie zawody eliminacyjne odbył się również w naszym mieście w miniony weekend. Na piaszczystych boiskach stadionu „Kuźniczka” rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach.

 

Wśród kobiet zwyciężyły Aleksandra Deptuch i Bianka Fudali z Wrocławia, które wyprzedziły Weronikę Filipczak i Martynę Paczkowską z Opola oraz Elżbietę Krawiec i Maję Świderską z Kędzierzyna-Koźla.

Turniej męski wygrali Jeremiasz Mazurek i Kamil Semeniuk z Kędzierzyna-Koźla. Drugie miejsce przypadło Tomaszowi Ciachowi i Gracjanowi Sachnikowi z Opola. Na najniższym stopniu podium stanęli inni reprezentanci naszego miasta: Michał Jankowski i Tomasz Malczewski, a tuż za podium znaleźli się kolejni kędzierzynianie: Arkadiusz Luber i Miłosz Majka.

 

Rozegrano też zawody mikstów, które wygrali Agnieszka Rusin i Tomasz Ciach z Opola. Druga lokata dla Marty Zich i Michała Jankowskiego z Kędzierzyna-Koźla, a trzecia przypadła Magdalenie i Radosławowi Zagajom z Wołczyna.

 

Teraz najlepsi zawodnicy rankingu zagrają w finale, który również rozegrany zostanie na stadionie „Kuźniczka”. W sobotę rywalizowac będą panie, a w niedzilę panowie. Początek zawodów o godz. 10.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy