Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Piłkarze grający w lidze okręgowej w środę 16 maja odrabiają zaległości. Rywalizować będą w meczach zaległej 17. kolejki. Grać będą też czwartoligowcy.

W marcu wszystkie spotkania weekendowe zostały przełożone ze względu na warunki atmosferyczne. Każda liga sukcesywnie odrabiała zaległości. Na końcu przyszedł czas na „okręgówkę”.

Dwa zespoły z naszego powiatu, które grają na tym szczeblu mają trudnych przeciwników z powiatu głubczyckiego. Do Branic jedzie Victoria Cisek. Nasz zespół nie będzie faworytem meczu. Po wysokiej porażce w Racławiczkach drużyna musi się odbudować mentalnie. Pamiętajmy jednak, że Orzeł Branice w niedzielę w ciągu siedmiu minut zaaplikował Większycom II aż cztery bramki i zapewnił sobie wygraną.

Rezerwy Większyc podejmują GLKS Kietrz i bardzo potrzebują punktów. Aby uchronić się przed spadkiem, Większyce II muszą wygrać wszystkie trzy mecze rozgrywane na własnym boisku i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia rywali.

Na własnym boisku zagra Chemik Kędzierzyn-Koźle, który podejmować będzie Swornicę Czarnowąsy. Jesienią w Czarnowąsach był remis 1:1.

 

Środa 16 maja

Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga opolska

Chemik Kędzierzyn-Koźle – Swornica Czarnwąsy – godz.18

Liga Okręgowa

Po-Ra-Wie II Większyce – GLKS Kietrz – godz.18.30

Orzeł Branice – Victoria Cisek – godz.18.30

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy