Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Polski Związek Jeździecki ogłosił listy rankingowe za 2017 rok. W konkurencji ujeżdżenie zwyciężył Ludowy Klub Jeździecki Lewada z Zakrzowa.

 

LKJ od początku istnienia rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego plasuje się w jego czołówce. W 2016 roku Lewada wygrała ze znaczną przewagą, a teraz powtórzyła swój sukces, wyprzedzając KS Centurion Zaręby Mazowieckie i Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry.

 

Na pierwsze miejsce w rankingu złożyły się starty i punkty zdobyte dla Lewady przez: Magdalenę Jurę, Żanetę Skowrońską-Kozubik, Katarzynę Popiołek, Jagodę Dąbrowską, Aleksandrę Ordon, Aleksandrę Pośpiech, Olivię Ribol, Julię Rogowską, Aleksandrę Gurnacz, Natalię Grabowską, Kaję Koszowską i Mateusza Pola.

 

Każdego sezonu w barwach zakrzowskiego klubu startują reprezentanci Polski, którzy z powodzeniem rywalizują na międzynarodowych arenach.

- W tym roku będzie nas reprezentowało aż siedmiu zawodników jeżdżących na poziomie Grand Prix, w tym ubiegłoroczna brązowa medalistka mistrzostw Polski Gabriela Jaworska-Mazur, Żaneta Skowrońska-Kozubik oraz Beata Stremler – informuje Daniel Karpiński z LKJ Lewada.

 

Foto: LKJ

 

Sponsorem wiadomości sportowych jest WellFit

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy