Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Rafał Pulkowski z Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego zdobył drugie miejsce w Pucharze Polski w samochodowych rajdach turystycznych w sezonie 2017 w kategorii kierowców oraz drugie miejsce w okręgu opolskim.

W siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Lublinie odbyło się podsumowanie sezonu 2017 w Sportach Popularnych i Turystyce. W trakcie uroczystości najlepsi zawodnicy, zdobywcy tytułów mistrzów i wicemistrzów Polski, a także zdobywcy Pucharów Polski w turystyce i nawigacji samochodowej uhonorowani zostali szarfami, pucharami i dyplomami za osiągnięcia w minionym sezonie. Zwycięzcy zostali także obdarowani nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Główną Komisję Sportów Popularnych i Turystyki PZM oraz PZM Travel.

Drugie miejsce w Pucharze Polski Samochodowych Turystycznych Rajdów w klasyfikacji kierowców zdobył Rafał Pulkowski z Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego.

 

Z kolei w opolskim hotelu „Festival” odbyło się podsumowanie sezonu 2017 zorganizowane przez ZO PZM w Opolu. Podczas uroczystości zaprezentowano historię i sukcesy sezonu 2017 w kategoriach: sport motocyklowy, sport samochodowy i turystyka motorowa. Uhonorowano mistrzów sportu i zasłużonych organizatorów, oraz wręczono puchary w klasyfikacji końcowej turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu Opolskiego.

W TMMOO załoga z Kędzierzyna-Koźla - Rafał Pulkowski (kierowca) i Marzena Sennik (pilot) zajęła drugie miejsce.

 

- Pod koniec sezonu 2016, kiedy również miałem drugie miejsce w okręgu opolskim żartowałem sobie, że w przyszłym roku będę w pierwszej trójce Pucharu Polski. Po cichu liczyłem na chociaż trzecie miejsce, a tu nagle zaskoczenie i radość, które motywują by w sezonie 2018 bardziej się przyłożyć - przyznał Rafał Pulkowski.

 

Sezon 2018 rozpoczął się 10 lutego. Podczas 69. Samochodowego Turystycznego Rajdu „Karnawał 2018″ w Kędzierzynie-Koźlu Rafał Pulkowski i Marzena Sennik wywalczyli drugie miejsce.

 

DSC_1000
DSC_1000
DSC_2000
DSC_2000

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy