Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Drużyna ZAKSY, po tygodniowej przerwie, rozegra kolejny mecz PlusLigi. W sobotę 2 grudnia kędzierzynianie podejmą drużynę Dafi Społem Kielce. Mecz lidera z ostatnią drużyną tabeli rozpocznie się o godz. 17 w hali „Azoty” przy ul. Mostowej.

 

Siatkarze i kibice ZAKSY są już zapewne myślami przy rozgrywkach Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata, ale zanim podopieczni Andrei Gardiniego wezmą w nich udział, czeka ich jeszcze jedno spotkanie ligowe.

 

Patrząc na tabelę zdaje się, że rywal nie powinien sprawić żadnych problemów mistrzom Polski. ZAKSA wygrała dwanaście spotkań z rzędu i ze znaczną przewagą nad pozostałymi zespołami przewodzi w tabeli PlusLigi. Na drugim biegunie znajduje się ekipa z Kielc. Dafi Społem wygrało tylko dwa spotkania – z Czarnymi Radom oraz MSK-em Będzin i z sześcioma punktami na koncie zamyka stawkę.

 

Sobotnie mecz będzie zatem generalnym sprawdzianem dla ZAKSY przed pierwszym występem w europejskich pucharach, który czeka naszą drużynę 6 grudnia w Turcji, albo sztab szkoleniowy potraktuje go treningowo i okazję do gry otrzymają zmiennicy.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy