Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W sobotę i niedzielę w naszym powiecie odbędą się ostatnie mecze ligowe jesiennej rundy rozgrywek piłkarskich. Później grać się będzie tylko spotkania pucharowe.

W czwartej lidze obie drużyny z naszego powiatu zagrają w roli gospodarzy. Chemik Kędzierzyn-Koźle gościć będzie na stadionie „Kuźniczka” LZS Kup. To drużyna plasująca się w dole tabeli i na pewno Chemik, mający dobrą passę (12 meczów bez porażki) jest faworytem tego spotkania. Jednak z trzech ostatnich spotkań wyjazdowych Kup wygrało dwa, więc na pewno nasza drużyna musi przystąpić do tego spotkania skoncentrowana. Drugi z naszych czwartoligowców, Po-Ra-Wie Większyce tym razem mecz w roli gospodarza zagra na boisku w Reńskiej Wsi. Gościć będzie Swornicę Czarnowąsy, który to zespół wygrał ostatnie cztery mecze. W dwóch ostatnich nie stracił nawet bramki, a przecież Większyce ostatnio zostało rozgromione przez Starowice.

W lidze okręgowej Victoria Cisek gości innego beniaminka, drużynę z Jędrychowa. Zespół ten wygrał dwa ostatnie mecze i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla Victorii. Drugi zespół Większyc w sobotę musi jechać do Otmuchowa. Będzie to ważny mecz z ostatnim zespołem tabeli. Zwycięstwo naszej drużyny pogrąży Czarnych Otmuchów, ale wygrana gospodarzy skomplikuje sytuację przed rundą wiosenną.

Zaplanowano również kilka meczów juniorów i juniorów młodszych, jak również spotkania pucharowe. W nich najciekawiej powinno być w Sławięcicach. Miejscowy klub sportowy podejmować będzie RTS Odrę Kędzierzyn-Koźle.

 

SOBOTA 18 listopada

II liga juniorów

Unia Polska Cerekiew – LKS Biała Nyska – godz.10

BS w Leśnicy IV Liga Opolska

Chemik Kędzierzyn-Koźle – LZS Kup – godz.13

Po-Ra-Wie Większyce – Swornica Czarnowąsy – godz.13

Liga okręgowa

Victoria Cisek – LZS Jędrychów – godz.13

Czarni Otmuchów – Po-Ra-Wie II Otmuchów – godz.13

Puchar Polski na szczeblu powiatowym

Inter Mechnica – Śląsk Reńska Wieś – godz.13

 

NIEDZIELA 19 listopada

I liga juniorów

Śląsk Reńska Wieś – Orzeł Reńska Wieś – godz.11

II liga juniorów

Zawisza Stara Kuźnia – LZS Grodziec – godz.10

LZS Kotlarnia Goszyce – Unia Kolonowskie – godz.10

II liga juniorów młodszych

Victoria Łany – Cukrownik Baborów – godz.10

Puchar Polski na szczeblu powiatowym

Polonia Gościęcin – KS Cisowa – godz.13

LZS Stare Koźle – LZS Łężce – godz.13

KS Sławięcice - RTS Odra Kędzierzyn-Koźle – godz.13

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy