Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

To już kolejny turniej młodych zawodników Kozielskiej Odry na szczeblu centralnym.  Do tej pory gościli w Zabrzu, Katowicach, Gliwicach, Bytomiu, Sieradzu a także Krakowie.

 

Tym razem na zaproszenie ekstraklasowej Wisły Płock zawodnicy klubu RTS Odra Koźle z rocznika 2007 będą mogli zmierzyć się z rówieśnikami z centralnej części Polski. Turniej przewidziany jest dla 12 zespołów i będzie rozgrywany na sztucznej murawie pod balonem.

- Cieszymy się z możliwości rozgrywania takich turniejów. Jest to dobry sprawdzian dla naszych zawodników. Po takich spotkaniach widzimy nad czym musimy jeszcze pracować. A dla najmłodszych jest to motywacja do dalszej pracy na treningach i podnoszenia swoich umiejętności , a także nagroda za całokształt pracy w mijającym roku – mówi Wojciech Prajs prezes klubu RTS Odra Koźle.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek

Biorą udział w konwersacji

  • W jakim miejscu jesteście...ja wam powiem...trampkarze 2 poziom województwa 4 miejsce, tuż za tuzami polskiej piłki MLUKS Tułowice i Jedność Rozmierka. Junior młodszy środek tabeli 2 poziomu wojewódzkiego, Juniorzy starsi 7 punktów w Opolskiej Lidze- przedostatnie miejsce- strata do liderującego Chemika (też z Kędzierzyna)ledwie 29 punktów :P Czekajcie zapomniałem o seniorach...a może lepiej nie wspominać...toż to b-klasa... Przestańcie się panoszyć Panie Prajs... robicie PR, a jak macie turniej, to ani dzieciaków z Cisowej, ani z Chemika nie zapraszacie. To pokazuje nie tylko poziom waszego szkolenia, ale i kultury.