Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Rozgrywki PlusLigi nabierają tempa. ZAKSA ma na koncie dwa zwycięstwa. Zaległe spotkanie drugiej rundy z Jastrzębskim Węglem odbędzie się w środę 11 października o godz. 20.30. Będzie to zarazem inauguracja sezonu w hali „Azoty”. Zapowiadają się wielkie emocje.

 

Mistrzowie Polski na inaugurację sezonu pokonali beniaminka z Zawiercia na jego terenie. Później przyszło cenne zwycięstwo w Rzeszowie. Drużyna Asseco Resovii wygrała pierwszą partię, ale w trzech kolejnych górą byli kędzierzynianie.

 

Teraz kibiców w Kędzierzynie-Koźlu czeka bardzo ciekawy mecz, w którym 11 października o godz. 20.30 ZAKSA zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.

Rywale po zdobyciu brązowego medalu mają spore aspiracje i w tym sezonie. Ich atutem jest stabilny skład. Odszedł Sebastian Schwarz, który w trakcie sezonu zastąpił kontuzjowanego Scotta Touzinsky’ego. Jego miejsce miał zająć Kevin Tillie z ZAKSY. Jednak Francuz w ostatniej chwili zerwał umowę i zdecydował się na grę w Chinach. Zastąpił go były reprezentant Argentyny Rodrigo Quiroga. Transfer chyba udany, bo przyjmujący ten nieźle zaprezentował się w zwycięskim pojedynku ze Skrą Bełchatów. Jastrzębianie są mocni i będą chcieli to udowodnić w starciu z mistrzami Polski.

 

Pierwszy mecz sezonu 2017/2018 PlusLigi w hali "Azoty" rozpocznie się o godz. 20.30, jednak klub zaprasza kibiców do hali wcześniej.

Przedsmakiem sportowych emocji będzie występ grupy Dynasty Workout, znanej między innymi z programu „Mam Talent”. Odbędzie się też prezentacja zespołu. Nie zabraknie też niespodzianek. Pierwszy atrakcje w hali przy ul. Mostowej już od godz. 19:20.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy