Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

We wszystkich grupach ligi młodzików trwa zacięta rywalizacja, aby po rundzie jesiennej być w pierwszej dwójce, która awansuje do rozrywek wojewódzkich.

 

W piątej grupie drugi zespół Chemika przegrał swoje spotkanie na własnym terenie ale drużyn az Gogolina to wicelider, który bardzo chce awansować do wiosennych rozgrywek w lidze wojewódzkiej. Ciekawostką jest fakt, że w dwóch grupach , gdzie grają drużyny z naszego powiatu aż cztery mecze zakończyły się wynikiem 7:1 dla jednej z drużyn.

W ósmej grupie ósmej bardzo ważny mecz na szczycie wygrali piłkarze Chemika i dzięki temu wyprzedzili o punkt swojego przeciwnika. Jednak sytuacja w tabeli jest taka skomplikowana, że na awans do pierwszej dwójki ma szansę aż pięć drużyn.

 

Liga młodzików grupa 5

Piast Strzelce Opolskie – Błękitni Jaryszów 7:1, GKS Piomar Tarnów Przywory – LZS Piotrówka 7:1, Victoria Żyrowa – LKS Obrowiec 1:7, Chemik II Kędzierzyn-Koźle – MKS Gogolin 0:4, Spiders Krapkowice – Stal Zawadzkie 3:0, Unia Kolonowskie – Jedność Rozmierka przełożony

1.Jedność Rozmierka       8 24 69-8

2.MKS Gogolin                7 16 29-5

3.Unia Kolonowskie         6 15 47-6

4.LKS Obrowiec              7 15 43-17

5.Spiders Krapkowice       7 15 19-17

6.Piast Strzelce Op.         7 10 22-15

7.Piomar Tarnów             7 9 25-36

8.Stal Zawadzkie             8 7 16-34

9.Victoria Żyrowa            7 6 15-39

10.Chemik II K-Koźle        7 5 1039

11.Błękitni Jaryszów         7 3 15-33

12.LZS Piotrówka            8 1 7-70

Liga młodzików grupa 8

KS Cisowa – Koksownik Zdzieszowice 1:7, RTS Odra Kędzierzyn-Koźle – Śląsk Reńska Wieś 4:1, LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd – Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:6, LUKS Pawłowiczki – Odrzanka Dziergowice przełożony

1.Koksownik Zdzieszowice    6 15 41-13

2.Chemik Kędzierzyn-Koźle    6 14 36-4

3.LUKS SP Ujazd                 6 13 26-11

4.Spiders III Krapkowice      5 11 53-9

5.Śląsk Reńska Wieś           5 10 23-14

6.KS Cisowa                      6 4 6-38

7.RTS Odra K-Koźle            4 3 19-5

8.LUKS Pawłowiczki            5 3 14-45

9.Odrzanka Dziergowice      4 1 4-16

10.Polonia Gościęcin           5 0 3-70

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek

Skomentuj jako zarejestrowany użytkownik

Skomentuj jako gość

0
Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora.
REGULAMIN SERWISU Lokalna24.pl.
  • Brak komentarzy