Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W sobotę i niedzielę ruszają rozgrywki w dwóch grupach ligi okręgowej, która dołączyła do czwartoligowców, rozgrywających już drugą kolejkę meczów.

 

 

Nasi czwartoligowcy po porażkach w pierwszej kolejce spotkań mają okazję do zdobycia pierwszych punktów. W roli gospodarzy występuje drużyna Po-Ra-Wie Większyce, która na boisku przy ulicy Chrobrego w Koźlu podejmować będzie Skalnika Gracze. W pierwszej kolejce obecnego sezonu drużyna z Graczy została rozgromiona na własnym boisku przez Klub Sportowy z Krapkowic. Przypomnijmy że Większyce również przegrały swoje spotkanie, z innym zespołem powiatu krapkowickiego czyli MKS Gogolin. Drugi z naszych czwartoligowców, Chemik Kędzierzyn-Koźle jedzie do Paczkowa, gdzue beniaminek czwartej ligi będzie się starał zdobyć pierwsze punkty w lidze. Sparta przegrała bowiem 0:1 w pierwszej kolejce z innym beniaminkiem, Piastem Strzelce Opolskie. A ponieważ Chemik również przegrał 0:1 w pierwszym meczu to również będzie walczył o pierwsze punkty w sezonie.

 

Po trzech sezonach w klasie A powraca do ligi okręgowej Victoria Cisek, która zaczyna sezon wyjazdowym meczem w Jędrzychowie. Tamtejszy LZS to również beniaminek ligi okręgowej więc zapowiada się ciekawa walka. Również beniaminka „okręgówki” goscić będzie druga drużyna Większyc. Groszmal Odra II Opole będzie bardzo trudnym przeciwnikiem dla Większyc, wszak może się wzmocnić graczami grającej w pierwszej lidze Odry Opole.

 

SOBOTA 12 sierpień

Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV Liga Opolska

Po-Ra-Wie Większyce – Skalnik Gracze – godz.17

Sparta Paczków – Chemik Kędzierzyn-Koźle – godz.17

Liga Okręgowa

LZS Jęrzychów – Victoria Cisek – godz.17

NIEDZIELA 13 sierpień

Liga Okręgowa

Po-Ra-Wie II Większyce – Groszmal Odra II Opole – godz.17


Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy