Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W sobotę 5 sierpnia o godz. 11 zaczynają się mecze ligowe sezonu 2017/2018. Jako pierwsi do boju ruszają czwartoligowcy.

Już o godz. 11 w Namysłowie miejscowy Start podejmować będzie beniaminka czwartej ligi, Unię Kolonowskie.

Oba nasze zespoły na tym szczeblu rozgrywek do boju ruszą o godz.17. Na Stadionie „Kuźniczka” Chemik Kędzierzyn-Koźle gościć będzie Polonię Nysa. W poprzednim sezonie Chemik na własnym boisku pokonał Polonię 4:2, a na wyjeździe zwyciężył 2:0. Teraz jednak oba zespoły są już całkiem inne. W Polonii pozyskano pięciu nowych graczy (w tym napastnika, Marcina Ściańskiego z Większyc) i postawiono drużynie zadanie zmieszczenia się w pierwszej ósemce (w poprzednim sezonie Polonia była 11.). Również w Chemiku nastąpiły zmiany. Trenerem został Tomasz Hejduk, pojawili się też nowi gracze w kadrze drużyny.

Po-Ra-Wie Większyce jedzie na mecz do Gogolina, z którym w poprzednim sezonie miał niezłe wyniki. Na własnym boisku (czyli w Koźlu, gdzie grają czwartoligowcy) Większyce pokonały Gogolin 1:0, natomiast w meczu wyjazdowym padł remis 1:1. Ale na rozpoczęcie sezonu 2015/2016 Większyce sezon zaczynały również meczem z MKS Gogolin i wówczas w roli gospodarzy ulegli 0:1, a w meczu rewanżowym w Gogolinie Większyce zostały rozgromione 1:6.

Wiadomo że w pierwszej kolejce zostanie rozgranych tylko osiem meczów, bo spotkanie OKS Olesno-LZS Kup przeniesione zostało na 19 września.

 

SOBOTA 5 sierpnia

Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV Liga Opolska

Chemik Kędzierzyn-Koźle-Polonia Nysa - godz.17

MKS Gogolin-Po-Ra-Wie Większyce - godz.17


Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy